3 chyby a s podnikatelkou je konec?

autor: | 9. 9. 2022 | Aktuality

Před pár měsíci jsem četla příspěvek, z kterého se mi udělalo na zvracení.

Doslova.

Mé tělo bylo z té myšlenky tak v šoku, že jsem si to hned šla prozkoumat. Zjistit, proč tak reaguju, co mě na tom tak triggerovalo.

Myšlenka byla ve zkratce tato – a pište, co se uděje ve vás – racio i tělo. Já budu níže sdílet své objevy a uvědomění.

3 CHYBY, ŠPATNÉ REFERENCE, OHLASY NEBO HLASITÉ HEJTY A S PODNIKATELKOU JE KONEC.

WTF?

A co jsem tam objevila v sobě?

vážně chci být ve společnosti lidí, kteří budou ignorovat roky práce a cokoliv člověk udělal úžasného a kolika lidem pomohl – pro pár negativních věcí (které jsou často, upřímně tak z 99% absolutně zkreslené a subjektivní as hell)? Nemá to být naopak?…..Hmmmm, ale chlapi to mají naopak.

vážně tomu věřím, i když by to byla pravda? Mé tělo to vyděsilo, protože podnikám už 10 let a teď by mi to někdo mohl vzít, všechno to dobré, jen protože cokoliv? Mé racio a má duše řekly jasně – takové lidi kolem sebe nechceš. Když budeme jednat z tohoto strachu, který nám společnost a okolí vsugerují – je konec s naším podnikáním, které děláme v absolutní integritě, protože nás bude ovládat strach “nedej bože svoji klientku naštvu, protože budu chtít zaplatit fakturu za provedené služby”, “nedej bože za špatnou referenci, protože klient dostal to, co potřeboval namísto toho, co si přál” takových vět mám v hlavě mraky, protože je to důležité téma během mentoringu.

• Vždyť to je tak strašný a nepříjemný, když lidi takhle myslí, a někteří opravdu i pomlouvají…. opět přišla jasná odpověď – kdo věří pomluvám a ani si nezjistí fakta – takového člověka kolem sebe nechceš.

Těch zvědomění tam pro mě bylo ještě víc a když jsem před pár dny poslouchala live Lenky Lutonské, i sdílení mé mentorky, přesně jsem si vzpomněla na zmíněnou větu.

Dělejme naši práci srdcem, v integritě, skvěle. Nikdy se nezavděčíme všem, i když uděláme vše dobře. Naši lidé budou vždy s námi a aspoň odejdou ti, co naši nebyli.

A my – jednejme k ostatním s úctou a nebuďme ti ničitelé.

Proto ode mě nikdy neuslyšíte křivého slova vůči nikomu – já tohle v naší společnosti prostě podporovat nebudu, ani nebudu podporovat myšlení tohoto typu, které jsem výše sdílela.

A stejně tak budu s láskou ignorovat hejty a pomluvy, které směrem ke komukoliv z vás uslyším a vždy se budu řídit jen svojí vlastní zkušeností.

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This