Červenec ve Světě podnikatelek

autor: | 3. 8. 2023 | Aktuality

Poli Ševčíková

Prázdniny jsou v plném proudu, hodně lidí odpočívá, hodně lidí pracuje na plné obrátky a my ve Female Gentle Leaders klubu plujeme na letní vlně odpočinku a při tom rozvíjíme náš byznys.

Co všechno se událo?

V klubu proběhly dva pravidelné mentoringy a dva brainstormingy, díky kterým jsme se mohly vzájemně inspirovat, jak podnikat v letní energii.

Celý měsíc jsem vám přinášela sluníčko a moře z Francie, kde jsem byla celý měsíc na dovolené a spolu s ním spoustu krásné letní inspirace nejen o tom, jak přemýšlet nad svým podnikáním tak, aby nám v něm bylo dobře. Sledovaly jste? Mrkněte na Instagramu.

Hned na začátku července vyšel podcast na téma: Tvořit obsah kurzu před začátkem prodeje nebo po něm? Nekonečná otázka s mnohými správnými odpověďmi – natáčet videa do kurzu ještě předtím, než ho začnu prodávat nebo až skončí prodeje? Na to jsme se podívaly pěkně do hloubky s úžasnou Markéta David Tisa, která pomáhá podnikatelkám vytvořit digitální produkty a to od myšlenky až po prodej.

S Michalem jsme se stali součástí úžasného letního online kongresu Business Nové Země. Načerpejte přes prázdniny inspiraci, jak vybudovat business s obrovským přesahem, který vás vyživuje po všech stránkách. Přidejte se a tento týden zažijete mou a Michalovu přednášku z Konference pro podnikatelky na téma “Úspěšné podnikání v souladu s partnerstvím a rodinou” Nenechte si ujít tuto příležitost zažít nás spolu a poslechnout si, jak ladíme náš rodinný život a podnikání. Inspirace, vzdělávání, spiritualita, praktické know-how od úspěšných podnikatelek a podnikatelů. 

Přidat se můžete na webu tvůrkyně Aiky Jindrové.

Vyšly rovnou dva krásné rozhovory. Ten první na téma Cestování – spirituální putování a posun na Cestě naší duše. Často se nám na cestách stávají situace, objevujeme místa, lidi – kteří nás ovlivní na hlubší úrovni. A o tom jsme se bavily s Ingrid Hamarikovou, učitelkou a terapeutkou, která takové cesty sama nejen zažívá, ale i tvoří pro své klienty.

Tématem druhého rozhovoru bylo: Jak přistupovat k podpoře na cestě seberozvoje zajímavě a kreativně. O tom jsme se bavily s Martinou Šimůnkovou, která mění pohled na emoce a svět pomocí DNA slov.

Lucie Kubů mě pozvala na krásný rozhovor na téma Finanční hojnost. V jejím magazínu z Vrbiček, který je právě teď v prodeji jsme si povídaly o tom, že i v ženské energii můžeme podnikat. A pokud to děláme, jsme se svým ženstvím v souladu, může nám krásně fungovat nejen podnikání, ale i partnerství. Tady si můžete koupit své číslo eMagazínu pro ženy za symbolických 150Kč.

Body a mind spirit

A také chystám úžasnou přednášku na téma Návrat k tělu a samoléčebné techniky.

Můžete ji zažít na festivalu BODY AND MIND SPIRIT 2023 ve Svitavách. Zažijte radost, objevte sebe, propojte se v harmonii! Čekají nás tři dny nabitého programu od pátku do neděle!

Kdy a kde to bude?

8. – 10. září v Nadaci Josefa Plívy na Náměstí Míru 138/80.

Zajistěte si vstupenky včas, protože opravdu rychle mizí! 

Celý měsíc se nesl ve znamení příprav na srpen. Čeká nás spolu úžasný zážitek:

Viditelnost z hloubi duše Buďte vidět a profitujte od srdce. Teď hned. 

14 .8. – 14. 9. 2023  

🔥Vzdělávání Energie a Strategie vaší Viditelnosti – Online řízené networkingy – Panelové diskuse vysílané napříč platformami 🔥

Tento MĚSÍČNÍ Business-changing zážitek chystá opravdové kouzelné kombo pro vaše vzdělávání, propojování i viditelnost.

Pokud jste či nejste připravená být vidět, stejně do toho jděte.

Protože o tom to je.

Nikdy nejsme připravené, říká nám kritik v hlavě.

Jsme připravené teď hned, říká naše duše a srdce. 

Tak pojď být vidět s námi.

A pro členky Female Gentle leaders klubu je tento zážitek zdarma. Stačí jen zadat kód DUSE2023. Do zážitku můžete pozvat dalších 10 svých blízkých žen. Stačí jim poslat tento kod a napsat mi jejich jména pod příspěvek ve skupině. Těším se! 

A jaký byl váš červenec?

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This