Svět podnikatelek logo

Chceš být úspěšná v tom,
co děláš, ale nevíš, jak začít?

Lidi kolem ti nepomáhají a proto se necítíš dobře.

Představ si místo, kde najdeš podporu a můžeš se naučit všechno, co potřebuješ pro svoje podnikání. Svět podnikatelek ti to nabízí!

Objev UCELENÝ EKOSYSTÉM pro růst svého podnikání a získej luxusní a dlouhodobou podporu.

Přestaň se omezovat v představě, co všechno můžeš mít.

Je to tu, tvá chvíle, tvůj čas.

Tvé hledání bezpečného místa k růstu je u konce.

Svět podnikatelek logo

Klub Female Gentle Leaders

a jeho ekosystém stvořený na míru tobě

Filosofie klubu Female Gentle Leaders

Teď bychom tě tu měly oslňovat „benefitama a dalšíma blbůstkama“.

Ale tebe zajímá naše filosofie, protože máš v těle a v mysli dost jasno, co chceš pro sebe a své podnikání a co naopak už ne.

Než budeš tedy číst o každé z úžasných částí našeho klubu a o tom, jak tě mohou podpořit, zastav se a začti se do naší Filosofie. Protože tady ucítíš, jestli to je to „vončo“ pro tebe. Jestli jsi v srdci už teď jednou z nás.

 • Máš vše co potřebuješ, my jsme tu od toho, abychom ti pomohly to objevit a ukázat světu. Nezáleží na tom, kde jsi na své podnikatelské cestě.
 • Lehkost v podnikání je jen a pouze o tvém přístupu ke každé věci a ne náročnosti samotného úkolu. Ouje, lehkost a hravost máme moc rády a jdeme si vědomě pro ně.
 • Žádná strategie nefunguje a zároveň všechny strategie fungují. Jde jen o to, aby sis zvolila tu správnou pro sebe.
 • Nevěříme na jedinou správnou cestu, ale věříme na TVOJI jedinečnou cestu. Spolu ji objevíme a převedeme do reality.
 • Když vypneš hlavu a začneš poslouchat své srdce, vše se zklidní a zároveň výsledky přijdou rychleji a ve větším rozsahu. Aneb vše se děje pro tvé dobro, stačí pustit potřebu přílišné kontroly, která omezuje plnění tvé vize.
 • Dokážeš cokoliv. My to víme.
 • Business tvoříme kolem svého života. Nic obětovat nemusíš, ani tvořit něco, co ti nepřináší radost.
 • Finanční suverenita je nezbytnost každé ženy a mámy.
 • Úspěch nepřijde s větším výdělkem, ale s radostí z tvorby šťastného života tady a teď.
 • Konkurence neexistuje.
Souhlasíš? Cítíš, že to tak chceš mít i ty? Tak to jsi jednou z nás, rády tě poznáváme :).
Vůbec ti to nesedí? Nevadí, aspoň jsi neztratila příliš času a nemusíš už číst dál.
Lucie Galle - 2minutovém kongresu úspěšných strategií

Svět mi dal mnoho možností se zdokonalit a zviditelnit. V rámci online kurzu, rozhovoru nebo podcastu. A to my přineslo nové klienty. Jako další benefit vnímám možnost podpory formou Mentorinku s Poli a offline setkávání s ostatními podnikatelkami. Svět je prostě boží. Bez něj bych určité nebyla tam, kde jsem dnes.

Lucie Galle
www.luciegalle.com

Co vnímám jako největší přínos, tak je komunita žen a skupinové mentoringy s Polčou, kde s ní můžete probrat konkrétní kroky pro váš business. Pokud cítíte, že vás to táhne, chcete podporu stejně naladěných žen a samozřejmě funkční návody a tréninky, směle do toho! Vyplatí se to! ❤️

Barbora Sedláková
www.barborasedlakova.cz

Jako bonus má každý ve Světě podnikatelek přístup k online tréninkům, které si vybere na základě toho, co zrovna teď chce řešit a v čem se chce posunout. A že jich je opravdu mnoho.

Monika Horáková – Moniel
Instagram profil

Svět podnikatelek je super příležitost se něco naučit od ostatních žen, rozšířit si obzory, ale i se poznat s dalšími podnikatelkami. Osobně si cením přístupu Poliny, která pomáhá ženám nalézt si svou cestu.

Markéta Prokopová
facebook profil

Co na tebe v klubu Female Gentle Leaders čeká

Společný čas v uzavřené komunitě

Mentoringy na Zoomu

Koučinky a brainstormingy

Vzdělávání v členské sekci

Zviditelnění se na sociálních sítích

Networkingy ve velkých městech

Náš ekosystém je nastaven na fakt, že spolu budeme dlouhodobě. Protože tvůj business i ty potřebujete mít dostatečný prostor pro růst.  Ty teď můžeš do našeho klubu nahlédnout, a zjistit jestli je pro tebe ten pravý.

Mentoring a koučing

 • Kdykoliv si můžeš přijít pro radu a podporu, na to slouží naše uzavřená FB skupina nebo pravidelné Zoomy (každý týden se střídá středa/čtvrtek od 9:00).
 • Tohle je největší kouzlo našeho klubu. Pravidelná, strategická, kvalitní, LIVE podpora na tvé cestě. Nejsi jen dalším číslem. Jsi žena, kterou díky tomu poznáme a budeme moci co nejlépe podpořit díky našemu rozsáhlému know-how.
 • Ze všech setkání jsou záznamy a otázky třeba k Bleskovému mentoringu s Poli pokládáš předem, proto nemusíš vždy být živě. Vždyť to známe všechny, děti a život. Hlavní je dát si chvilku a položit svoji otázku – už jen tím zvědomením se tvoří posuny v tvém podnikání.

Vzdělávání

 • V naší členské sekci tě čeká boží Akademie podnikání v lehkosti stvořená Poli a zároveň tréninky od ostatních členek, tzv. Tvurkyní (také se můžeš stát jednou z nich, až budeš připravená).
 • Klub není o kupě studia. Ne, ne a ne. Naschvál to tu ještě zdůrazňuji, protože tvá hlava tam teď možná směřuje. Nezapomeň na naši filosofii.
 • Naše tréninky jsou nádherná třešnička na dortu, knihovna, kam sáhneme v případě potřeby. Priorita jsou pravidelná setkání a tvé otázky. To tě posune vpřed a nahoru v tvém podnikání. Více o obsahu Akademie najdeš níže v částých otázkách.

Viditelnost

 • K růstu tvé značky patří neoddělitelně viditelnost, tak pojďme rozšířit tvé publikum o to naše a opačně. Aneb pojďme tvořit tvoji EXPERTNÍ POZICI. Jak?
 • Můžeš se domluvit s Poli na rozhovoru, který se streamuje do FB Světa podnikatelek (přes 2,5 tis fanoušků), Youtube Světa (100+ návštěv kanálu denně) a na osobní LinkedIn Poli a poté se zasílá na celou naši databázi, která neustále roste a už teď čítá přes 4500 emailů, které patří dalším talentovaným podnikatelkám. 
 • Následně se po pár měsících z rozhovoru stane Podcast, který opět jde na všechny platformy a sítě. Z jednoho rozhovoru stvoříme 2 vlny viditelnosti.
 • Kdykoliv se promuj v naší veřejné FB skupině Paní svého podnikání
 • Nahraj vlastní vzdělávací video na náš Youtube kanál, abys podpořila SEO a celkově vyhledávače v kontextu tvé značky.
 • Až budeš ready ozvi se nám a vytvoř trénink pro tvé parťačky v klubu a sdílej tak s námi své znalosti 🙂, abychom měli jasno, kdy se na tebe obrátit o pomoc.

Networking

 • Propojování je na naší podnikatelské cestě extrémně důležité. Networking nám dává možnost být opět vidět v jiné komunitě, ale zároveň navázat nové vztahy a spolupráce. Místa, kde se konají naše networkingy nejčastěji jsou Ostrava, Brno, Praha.
 • Naše networkingy jsou pro členky klubu vždy zdarma nebo za zvýhodněnou cenu 😉 a protože nám jde o stvoření zážitku, tak stojí vždy za to.
Helena Procházková - 2minutovém kongresu úspěšných strategií

Poli znám osobně, totálně mě dostala svojí otevřeností a lidskostí.

Hned se mi dostalo zpětné vazby a nasměrování lidským a pro mě uvěřitelným směrem.  Hned jsem šla do praxe a hned měla výsledky. Po pár minutách. Toho si vážím.

Helena Procházková
Módní stylistka
www.helenap.cz

Jsem vděčná za to, že mohu být součástí Světa podnikatelek a že jsem měla možnost setkat se osobně se zakladetelkou projektu Poli. Je to úžasná a empatická žena, která  nás podporuje v podnikání a ukazuje nám cestu jak být svobodnější a žít v lehkosti.

Petra Štenková
MENTORKA a KOUČKA Osobního Rozvoje pro Ženy
Buď královnou

Když jsem před rokem vstupovala do Světa ani jsem si nedokázala představit, co všechno mi přinese. Tréninky ke všem oblastem života, protože podnikání je součástí našeho života. Samotné sdílení na brainstorminzích je skvělým uvědoměním a zpětné vazby ostatních žen jsou úžasně obohacující. Mentoringy, kde od Poli dostanu odpovědi na otázky, které ve svém podnikání zrovna řeším, bez zbytečných omáček a přesně ve chvíli, kdy to potřebuju.

Lucie Schwarz
www.lucieonline.cz

Pravidelná podpora Poli

Pravidelný mentoring i networking ti přinesou přesně takový mix, který jako podnikatelka využiješ.

Polina Ševčíková

Vede pravidelný mentoring, společné networkingy i celý Svět podnikatelek. Je zkušená mentorka, markeťačka a podnikatelka. I ty můžeš využít společných aktivit a získat nadhled na své podnikání.

“Spojuji v sobě lehkost a radost z podnikání, kterou ukážu i tobě.

Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama. Starám se o to, abys dostala nádherné tréninky od úžasných talentovaných podnikatelek, které tě budou provázet celým programem. 

Já sama jsem důkazem, že všechno jde, když máme dost silné PROČ. Během posledních 7 let jsem porodila dvě kouzelné děti, vybudovala Montessori školku, marketingový projekt Žijeme online, který se stal v roce 2021 součástní marketingové agentury MarketingPPC, a stala se mentorkou podnikatelek. Mým hlavním cílem ve všech podnikáních bylo pomáhat ženám v růstu a Svět podnikatelek je vyústěním této mé lásky.”

Polina Ševčíková
Business Architect & Mentor pro CEO’s

Vstup do klubu Female Gentle Leaders

na na měsíc na zkoušku pouze za 199 Kč

Na měsíc budeš mít přístup ke všemu, co ti pomůže růst.
Na zkoušku Full měsíční členství
Přístup měsíc měsíc
Přístup do členské sekce se všemi tréninky
Akademie v členské sekci
Propagace na Facebooku a YouTube
Účast zdarma nebo se slevou na networkinzích po celé ČR
2× měsíčně online brainstormingy
2× měsíčně online mentoringy s Poli
Možnost být součástí podpůrné komunity
Možnost stát se tvůrkyní ve Světě podnikatelek

199 Kč na měsíc

 

2 500 Kč / měs.

nebo 30 000 Kč jednorázově

žen v naší komunitě

hodin výukových materiálů

tréninků pro tvé úspěšné podnikání

Reference

Nejčastěji kladené otázky

Kdy je nejlepší čas vstoupit do Female Gentle Leaders klubu?

Hned teď. Vstup do klubu máš nyní na měsíc pouze za 149 Kč! Nikdy není nejlepší čas ani okolnosti. Čím dříve se přidáš, tím dříve můžeš začít využívat sílu tréninků a celé komunity. Tvoje podnikání poroste o to dříve a s ním i ty sama.

V jaké fázi podnikání je pro mě klub vhodný?

Nezáleží na tom, zda teprve začínáš, nebo jsi už ostřílená podnikatelka, náš klub tě podpoří v kterémkoliv období. Pokud se v podnikání teprve hledáš, najdeš zde spoustu tréninků, které ti pomůžou najít to pravé pro tebe. Klub je vhodný i pokud již podnikáš, ale máš pocit, že stojíš na místě, nebo prostě jen toužíš po nekonečném růstu.

Co znamená neomezený přístup ke všem tréninkům?

Po potvrzení členství ti přijdou přístupy do členské sekce, kde najdeš všechny tréninky. Do této sekce neustále přidáváme další tréninky a dokud budeš členkou, máš ke všem neomezený přístup. Díky tomu se můžeš vzdělávat se svým vlastním tempem.

Co je Akademie podnikání v lehkosti a v jaké fázi podnikání je vhodná?

Akademie tvoří základní znalostní bázi pro podnikatelky ve službách. Nezáleží na pokročilosti v podnikání, protože tréninky jsou stavěné s příhlédnutím na rozličné fáze, kterými všechny podnikatelky prochází. Tréninky do Akademie tvoří Poli a postupně je přidává i podle potřeb, které se u žen v klubu objevují.

Zde je aktuální seznam existujících (prvních 12) a plánovaných tréninků:

 1. Skoč dál, než si dokážeš představit
 2. Energetická práce a business v souladu s tvým voláním
 3. Ultimátní kampaňová příručka
 4. Cesta za instinktem pro dokonalou cenotvorbu
 5. Jak neustále přitahovat klienty a finance, bez období sucha
 6. Autentické podnikání od A do Z
 7. Prodáváme s lehkostí
 8. Finance v podnikání
 9. Technikálie – kdy, co a jak využívat
 10. Viditelnost na sítích
 11. Reklamy a funnely pro mé podnikání
 12. Klub – cesta k udržitelnému podnikání
 13. Mé služby jsou odrazem mě samé
 14. Deleguji a vedu tým
 15. Prodejní hovory mě baví
 16. Procesy a rytmy v mém podnikání – priority a time-management
 17. Mé podnikání v kontextu mého života
Jaké tréninky najdu v Akademii od Poli?

Ano! Klubje vhodný pro každou podnikatelku, ať už děláš marketing, jsi terapeutka, máš e-shop nebo prodáváš třeba psí obojky. Tréninky jsou ve většině případů aplikovatelné na všechny obory. Snažíme se o co největší různorodost, aby sis mohla vybrat přesně podle svých potřeb. A networking je skvělým prostředkem, jak získat zpětnou vazbu na cokoliv, co zrovna potřebuješ.

Jak probíhají online brainstormingy s koučingy s Luckou Schwarz?

Na brainstormingu začínáme setkání speed networkingem, kdy se ženy trénují v představení své profese v rámci několika minut. Následuje část pro brainstorming, kde se můžete přijít poradit s ostatními členkami na jakékoliv téma aktuálně řešíte a zároveň je tam i prostor pro koučing s Luckou Schwarz.

Co je to Bleskový mentoring s Poli a jak probíhá?

Poli je business architect, mentorka a také tvůrkyně celého projektu Světa podnikatelek, včetně tohoto klubu. Díky tomu ví, jak je důležité mít podporu, a zároveň někoho, kdo má přehled o všech trénincích a pokročilých strategiích. Setkání se členkami, kde odpovídá na dotazy, probíhá 2× měsíčně živě na Zoomu a den přededm se vždy zveřejní vlákno, kam členky vkládají své otázky.

K čemu slouží uzavřená FB skupina pro členky?

Skupina na FB je úžasný prostor  členky, aby se navzájem více poznaly, inspirovaly a podporovaly. Jde o bezpečný prostor pro další vzdělávání, jako jsou mentoringy, Q&A a probírání klíčových témat.

Jaká témata Tréninků od členek najdu v členské sekci?

Témata jsou velice různorodá. Víme, že podnikání není jen o technických znalostech, ale také o mindsetu a spokojenosti v životě. Proto jsme vytvořili 8 kategorií pro tréninky:

– Finance ve tvém podnikání

– Marketing a budování komunity

– Partnerství a rodičovství

– Energie, mysl a osobní rozvoj

– Strategie pro tvé podnikání

– Weby a technikálie

– Zdraví, krása, styl

– Ženství

Mám toho moc, budu klub vůbec stíhat?

To je ta krása dlouhodobé spolupráce. Můžeš absolutně respektovat svůj rytmus. Doporučujeme začít na mentorinzích u Poli a ta tě nasměruje a pomůže ti zaměřit pozornost pouze na to důležité.

Náš klub není závod ani nová řada oblíbeného seriálu. Nemusíš ho sjet najednou. Naopak. Tempo je zcela na tobě. Neomezený přístup k tréninkům ti umožňuje věnovat svůj čas vzdělávání, kdykoliv potřebuješ. Nikam nespěcháme. Všechno si řídíš sama podle svých potřeb.

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest