Jak na dokonalu cenotvorbu?

autor: | 9. 6. 2022 | Aktuality

To je otázka, kterou si pokládáme velice často. A je na to milion návodů a přístupů, jak dojít k té správné ceně. Já bych s vámi ráda sdílela ten svůj – prakticko-energetický se zaměřením na 100% integritu se svým . Protože na konci dne je tohle to hlavní:

  • Mít ceny a služby, které chceme prodávat.
  • Mít ceny a služby, kterým 100% věříme.
  • Mít ceny a služby, Které 100% souzní s naším životem.

Naším cílem bude probudit ve vašem těle schopnost naslouchat instinktu, cítit ho mnohem silněji než kdy dřív a věřit mu! A na druhou stranu, posílat ty hajzlíky, co nám v hlavě vyskakují, do věčných lovišť a postavit vaše ceny na vaší životní a profesní realitě.

Jste na to připravené?

Pojďte si slíbit, že tomu příští týden budete opravdu a intenzivně věnovat čas.

Nevykašlete se na to. Nic vás od toho neodvede! Protože, a to vám říkám rovnou – ono vás to od toho bude odhánět, možná i technika začne blbnout. Protože naše společná síla ke změně je obrovská a vaše realita se bude sakra bránit, když si slíbíte výše zmíněné. Já vám slibuju držet silné pole pro navýšení vašich schopností a že se nebudu ani malilinko držet zpátky.

Začínáme 14.6. ve FB skupině Paní svého podnikání! Přidejte se!

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This