Jak vznikají vizualizace a harmonizace a proč si dovolit je zažít

autor: | 5. 10. 2022 | Aktuality

tento čtvrtek začíná náš třítýdenní kurz Vylaď svůj vnitřní svět, kde ve čtvrtek ráno bude s Poli vizualizace a večer harmonizace s Lenkou Žalmánkovou. Každý týden to bude na jedno téma vaší vnitřní rodiny.

Tento týden nás čeká téma vnitřní žena, příští týden vnitřní muž a třetí týden vnitřní dítě.

Smyslem těchto tří týdnů je vyladit svůj vnitřní svět, aby se vám co nejkrásněji a co nejdokonaleji zrcadlil ven.

Takže, pokud o něm uvažujete, teď je ta poslední chvíle vstoupit.

Jak tvoří Lenka harmonizace?

Nejdříve vznikne téma, téma zní vevnitř a pak vznikne chuť na vytvoření hudby na ono téma. Lenka se propojí se sebou a uzemní. Přichází flow, plynutí, hudba se vybírá intuitivně, poskládá se přesně tak, jak má. Hudba vzniká v bezpečném kruhu, ochranném kruhu živlů a jednotlivců. Bezpečí energetické práce a struktura jsou při tvoření velmi důležité.

Víme, že jsme chránění, že hudba přichází intuitivně, že je tam záměr, který chceme posílit a kousíčky zapadají do sebe.

Harmonizace probíhá tak, že si pustíte hudbu samy doma pro sebe. Vleže, nebo když máte potřebu se hýbat, hýbejte se.

A jak tvoří Poli vizualizace?

Je to cesta. Je potřeba mít jasno, pro koho tvoří a jaký je záměr. I jeden člověk může změnit obraz toho, jak bude vizualizace ve výsledku vypadat. Následuje rituál večer před vizualizací, kde Poli píše na papírky účastníky, sedne si do pole a nechá k sobě přijít, co se bude ve vizualizaci řešit. Řešení a struktura přichází přes noc ve spánku a ráno se probouzí s tím, jak bude vizualizace vypadat. Při vizualizaci je uzemněná, očištěná, aby do vizualizace nepouštěla své věci. Vizualizace nevymýšlí hlavou, nefungovalo by to tak krásně. Vizualizace jsou vždy spojené s tělem a vznikají pro nejvyšší dobro všech zúčastněných.

Vizualizace i harmonizace jsou tady pro to, aby si každý odnesl to, co právě teď potřebuje, co je pro něj teď důležité. Bez tlaku. Bez páchání dobra 🙂

S respektem k vám na energetické i tělesné bázi.

Tak pokud vás to volá, pojďte, těšíme se na vás!

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This