Neprošvihni registraci na 2minutový online kongres Světa podnikatelek: Chci se zúčastnit

Strategie pro tvé podnikání

Adéla Urbancová

Konstelační kouzlení pro Vaše podnikání

Seznámím Vás s populární metodou KONSTELACÍ a naučíte se postavení konstelace pro Vaše podnikání. Nejdříve využijete sílu informačního pole a následně sebe a své podnikání podpoříte díky požehnání Vašich předků.

250 Kč / členky zdarma

Ultimátní kampaňová příručka

Kampaně nejsou jednoduché, stejně jako celé podnikání. V této příručce se je ale naučíš dělat jinak – s lehkostí a sebedůvěrou.

Veronika Hronková

Automatizace podnikání

Trénink pro pokročilejší podnikatelky, které už hledají způsob, jak automatizovat podnikání, méně pracovat a přesto více vydělávat.

Zdarma

Jak neustále přitahovat klienty a finance, bez období sucha

Začněte optimalizovat své strategie, služby a prodeje směrem k dlouhodobé udržitelnosti. Vhodné pro začínající i zkušené podnikatelky.

Tamara Kuchařová

Efektivní objednávkový a expediční proces

Zdá se vám, že vám vyřízení a odeslání objednávek bere neúměrné množství času? V tomto tréninku dostanete spoustu tipů, jak nastavit objednávkový a expediční proces tak, aby šetřil váš čas i peníze.

Míša Holišová

Jak si vybudovat a udržet tým snů

Kdo jako lídr jsem? Jak tuto roli uchopit? Kdo je na druhé straně? Jaký je ten správný styl vedení? Jaké je základní pravidlo motivace? Jak podat užitečnou zpětnou vazbu? Co je to S-O-D?

Anna Novotná
Anna Novotná | Svět podnikatelek

Jak rozjet podnikání s minimálními náklady

Umíš něco, co chceš jako službu nabízet online? Jak objevíš a zaujmeš své srdcové klientky a klienty i bez webu? Proč je nejdůležitější vložit energii přímo do konzultování? Máš dokonce i web, ale podnikání stojí? Pak Ti tenhle trénink může také zásadně pomoci Tvůj byznys rozjet.

Zdarma

Autentické podnikání od A do Z

Stále si říkáš, jestli nejde podnikat tak, aby tě to bavilo a tvoje podnikání odráželo tvoji osobnost? Jde to a v tomto tréninku zjistíš, jak na to, abys podnikala autenticky a s lehkostí.

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest