Strategie pro tvé podnikání

Anna Lukšová

Podnikání v souladu s dary duše

Propoj svou duši s podnikáním. V tomto tréninku ti názorně ukážu, jak podnikat v souladu s duší, aby tě tvé podnikání naplno vystihovalo a přinášelo ti radost a prosperitu

Radana Lazarová

Tvůrkyní svého podnikání

Pro ženy, které zkouší podnikat, ale mají pocit, že dokážou mnohem více. Cítí, že se zbytečně drží při zemi, neužívají naplno svůj potenciál, neví přesně, jak uchopit své podnikání tak, aby přinášelo lehkost, radost a hojnost místo stresu, strávených hodin u počítače a čekání na objednávky.

Červen

Skoč dál než si dokážeš představit

Skoč dál než si dokážeš představit je unikátní trénink, který je ideální si zopakovat kdykoliv ucítíte potřebu. Minimálně 2x za rok :). A čím je unikátní? Pojď a zjisti to.

Adéla Urbancová

Konstelační kouzlení pro Vaše podnikání

Seznámím Vás s populární metodou KONSTELACÍ a naučíte se postavení konstelace pro Vaše podnikání. Nejdříve využijete sílu informačního pole a následně sebe a své podnikání podpoříte díky požehnání Vašich předků.

Bonus

Ultimátní kampaňová příručka

Kampaně nejsou jednoduché, stejně jako celé podnikání. V této příručce se je ale naučíš dělat jinak – s lehkostí a sebedůvěrou.

Veronika Hronková

Automatizace podnikání

Trénink pro pokročilejší podnikatelky, které už hledají způsob, jak automatizovat podnikání, méně pracovat a přesto více vydělávat.

Bonus

Jak neustále přitahovat klienty a finance, bez období sucha

Začněte optimalizovat své strategie, služby a prodeje směrem k dlouhodobé udržitelnosti. Vhodné pro začínající i zkušené podnikatelky.

Tamara Kuchařová

Efektivní objednávkový a expediční proces

Zdá se vám, že vám vyřízení a odeslání objednávek bere neúměrné množství času? V tomto tréninku dostanete spoustu tipů, jak nastavit objednávkový a expediční proces tak, aby šetřil váš čas i peníze.

Míša Holišová

Jak si vybudovat a udržet tým snů

Kdo jako lídr jsem? Jak tuto roli uchopit? Kdo je na druhé straně? Jaký je ten správný styl vedení? Jaké je základní pravidlo motivace? Jak podat užitečnou zpětnou vazbu? Co je to S-O-D?

Anna Novotná
Anna Novotná | Svět podnikatelek

Jak rozjet podnikání s minimálními náklady

Umíš něco, co chceš jako službu nabízet online? Jak objevíš a zaujmeš své srdcové klientky a klienty i bez webu? Proč je nejdůležitější vložit energii přímo do konzultování? Máš dokonce i web, ale podnikání stojí? Pak Ti tenhle trénink může také zásadně pomoci Tvůj byznys rozjet.

Bonus

Autentické podnikání od A do Z

Stále si říkáš, jestli nejde podnikat tak, aby tě to bavilo a tvoje podnikání odráželo tvoji osobnost? Jde to a v tomto tréninku zjistíš, jak na to, abys podnikala autenticky a s lehkostí.

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest