Strategie pro tvé podnikání

květen

Kurz – tvá cesta k udržitelnému podnikání

Tento 5denní Business-changing zážitek vás provede cestou od nápadu na váš vlastní klub, po inspiraci na jeho prodeje.

prosinec

Reklamy pro vaše podnikání

Jako bývala PPC specialistka na Google, Sklik a Facebook a zároveň CEO své vlastní firmy jsem pro vás připravila tento 3 dílný trénink na téma reklam.

listopad

Viditelnost na sítích

Věčná otázka každé podnikatelky - jak být vidět na sítích? Co všechno tato otázka obsahuje? Pojďme se na to podívat podrobněji.

Dana Zajíčková

Správné nastavení Business managera krok za krokem

Připravila jsem pro Vás jednoduché video návody k nastavení reklamního účtu.

říjen

Technikálie – kdy, co a jak využívat

Zvedají se vám vlasy hrůzou nebo je milujete? Jsou období, kdy na ně nedáte dopustit a jindy byste se nejradši odstěhovaly mimo signal a elektřinu?

Vlasta Lisková

Konstelace pro posun v podnikání i životě

Konstelace odhalují naše nitro a pomáhají podívat se na to, co nás v podnikání, životě či vztazích brzdí. Můžeme tu postavit živý model své situace, objevit, co nás skrytě ovlivňuje a posunout se dál.

září

Finance v podnikání

Práce s financemi a přístup k nim je klíčový. Proto si pojďme v této přednášce otevřít několik oblastí práce s financemi v online i offline podnikání.

Bonus

Cesta za instinktem pro dokonalou cenotvorbu

Jakou cenu dát svým službám? To je otázka, kterou si pokládáme velice často. A je na to milion návodů a přístupů - jak dojít k té správné ceně.

Srpen

Prodej s lehkostí

Rozhodněte se, že chcete prodávat s láskou. Síla rozhodnutí je totiž to nejmocnější a díky tomu budete prodávat a s tou nejvyšší lehkostí.

Anna Lukšová

Podnikání v souladu s dary duše

Propoj svou duši s podnikáním. V tomto tréninku ti názorně ukážu, jak podnikat v souladu s duší, aby tě tvé podnikání naplno vystihovalo a přinášelo ti radost a prosperitu

Červen + Leden 2023

Skoč dál než si dokážeš představit

Skoč dál než si dokážeš představit je unikátní trénink, který je ideální si zopakovat kdykoliv ucítíte potřebu. Minimálně 2x za rok :). A čím je unikátní? Pojď a zjisti to.

Bonus

Ultimátní kampaňová příručka

Kampaně nejsou jednoduché, stejně jako celé podnikání. V této příručce se je ale naučíš dělat jinak – s lehkostí a sebedůvěrou.

Veronika Hronková

Automatizace podnikání

Trénink pro pokročilejší podnikatelky, které už hledají způsob, jak automatizovat podnikání, méně pracovat a přesto více vydělávat.

Bonus

Jak neustále přitahovat klienty a finance, bez období sucha

Začněte optimalizovat své strategie, služby a prodeje směrem k dlouhodobé udržitelnosti. Vhodné pro začínající i zkušené podnikatelky.

Tamara Kuchařová

Efektivní objednávkový a expediční proces

Zdá se vám, že vám vyřízení a odeslání objednávek bere neúměrné množství času? V tomto tréninku dostanete spoustu tipů, jak nastavit objednávkový a expediční proces tak, aby šetřil váš čas i peníze.

Míša Holišová

Jak si vybudovat a udržet tým snů

Kdo jako lídr jsem? Jak tuto roli uchopit? Kdo je na druhé straně? Jaký je ten správný styl vedení? Jaké je základní pravidlo motivace? Jak podat užitečnou zpětnou vazbu? Co je to S-O-D?

Bonus

Autentické podnikání od A do Z

Stále si říkáš, jestli nejde podnikat tak, aby tě to bavilo a tvoje podnikání odráželo tvoji osobnost? Jde to a v tomto tréninku zjistíš, jak na to, abys podnikala autenticky a s lehkostí.

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest