Láska jménem udržitelné podnikání

autor: | 8. 12. 2022 | Aktuality

Co je pro vás udržitelné podnikání?

Pro mě, jako mámu a podnikatelku je udržitelnost v podnikání absolutní priorita. V každém podnikání jsou výkyvy – měsíce slabší a silnější. Záleží to na mnoha faktorech – můj rytmus, rytmus roku, plánované kampaně i nekampaně. Ale důležitý je celkový koncept, koncept udržitelného businessu. I celý Svět podnikatelek je postaven na konceptu udržitelného businessu.

Co je pro mě hlavní priorita?

Mou hlavní prioritou je stabilita. Mám dostatek prostoru a času na práci s businessem a jeho rozvoj a zároveň mi přináší stabilitu finanční, díky které můžu business rozvíjet.

Mohla bych vytvořit produkt, který vás za měsíc někam vystřelí, ale šlo by to úplně proti tomuto mému konceptu. Často u žen vidím, že hodně riskují a investují, ale to je dostává pod tlak, že potřebují rychle vydělat peníze. A to je opak toho, co chceme. Máme děti, zodpovědnost a nemáme tolik času na práci.

Co tedy s klientkami ve Světě děláme,

aby i ony mohly své podnikání stabilizovat a dále rozvíjet?

Více o to mluvím v mém podcastu.

Poslechnětě si ho.

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This