U Poli doma - Tajný podcast o udržitelném milionovém podnikání | Svět podnikatelek

Jsem Gentle Leaders Business mentorka a v tomhle intimním podcastu s tebou chci sdílet, jaké to je podnikat, být máma, manželka a mít k tomu ještě malé štěně. Můj business-life balance v celé své komplexnosti a kráse.

Mé podnikání a život jsou těsně propojené, asi jako u každé z nás. Proto to nechci oddělovat ani v tomhle podcastu.

Pojď zjistit jak přemýšlím o svém businessu nebo jak tvořím milionové kampaně pro sebe i své klientky. 

Připrav se ale i na osobní témata, třeba o tom, jak jsem občas šťastná, ale unavená máma a manželka velice milující romantické víkendy ve dvou.

A jak to bude vypadat prakticky?

Každý pracovní den se můžeš těšit na 5minutové epizody, které jsou tak akorát na poslech při pití kávy nebo čaje.

Těším se na tebe!

Registrace k odběru

Pár řádků o mně a co jsem za poslední roky vytvořila

Spojuji v sobě lehkost a radost z podnikání, kterou ukazuji ženám podnikajícím ve službách.

Mým cílem je, aby se našly v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyly samy. Mým hlavním cílem ve všech podnikáních bylo pomáhat ženám v růstu a Svět podnikatelek je vyústěním této mé lásky.

Sama jsem důkazem toho, že všechno jde, když máme dost silné PROČ. Celý život jsem trpěla na hrozné úzkosti a paniky a měla jsem pocit, že nikdy nebudu moct žít normální život. Každý den byl pro mě boj, který jsem často chtěla vzdát, ale stejně jsem šla neustále dál.

Neustále jsem hledala cesty, jak být šťastná a svobodná. První velký milník byl život ve Francii, poté svatba a první těhotenství. Od chvíle kdy jsem před více jak 8 lety otěhotněla, jsem se nezastavila v léčení své duše a budování cesty k nádhernému životu pro sebe a svoji rodinu, k podpoře ostatních v tom samém snu.

Během posledních 8 let jsem porodila dvě kouzelné děti, vybudovala Montessori školku i rodinné centrum, jazykovou školu, marketingový projekt Žijeme online, který se stal v roce 2021 součástí marketingové agentury MarketingPPC, a stala se mentorkou podnikatelek, abych je svými zkušenostmi mohla podporovat na jejich jedinečné cestě. “

 

Polina Ševčíková
Gentle Leaders Business mentorka

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest