Podzimní novinky ve Světě podnikatelek

autor: | 2. 11. 2022 | Aktuality

Magical Business Night - Svět podnikatelek

Co se za poslední dobu událo a co pro vás chystáme?

Když se řekne technikálie… Zvedají se vám vlasy hrůzou nebo je milujete?
Technikálie jsou naše podnikatelské nástroje, jsou pro nás obrovskými pomocníky, když s nimi pracujeme vědomě a organizovaně. Podívejte se na technikálie s Poli, jejíma očima stratéga, markeťačky, mámy i mentorky. Inspirujte se, jak vám mohou technikálie nádherně sloužit, podporovat vás a nevytáčet, mrkněte na nový trénink v rámci Akademie on-line podnikání v lehkosti : Technikálie – kdy, co a jak využívat. Najdete ho ve členské sekci Světa.

Nauč se prodávat pomocí příběhů, to je název nového tréninku dvou tvůrkyň – Stanislavy Otrubové alias Viktorie Tiw a Kristýny Anny Gladiš, který také najdete v členské sekci. Díky příběhům můžeme lépe prodávat své služby a produkty. Uspět ve světě online díky tomu, že se nestaneme prodejci, ale vypravěči. Blog, je skvělým místem, kde můžeme s vyprávěním příběhu začít. Postačí však i sociální sítě nebo YouTube.

Žije to i v naší FB skupině Svět podnikatelek pro členky


Co dva týdny probíhají bleskové mentoringy s Poli, kde se můžete Poli zeptat na cokoliv, co teď v podnikání řešíte a v mezičase se co dva týdny můžete přijít seznámit, pobrainstormovat a utřídit si myšlenky na networking a brainstorming spojený s koučováním, který vede Lucie Schwarz.

Ve skupině proběhly rovnou dva tématické týdny. Vlasta Liskovánás provedla tématem Konstelace pro posun v podnikání i v životě.Konstelace nám pomáhají vzít život do svých rukou, spojit se s vlastní silou i se sílou našich předků a otevřít se svobodnému životu podle sebe.

O tom, že ženy to mají jinak a o tom, jak energie, se kterou vstupujeme do podnikání ovlivňuje náš partnerský vztah byl tématický týden Lucie Kubů. Témata obou týdnů si můžete projít i zpětně ve skupince.

Také na Facebooku a Youtube jsme byly aktivní


Proběhly rovnou tři krásné rozhovory. Poli si povídala s Vlastou Liskovou tom, jak konstelace odhalují naše nitro a pomáhají se podívat na to, co nás v podnikání, životě či vztazích brzdí a díky tomu se posunout dál. Už nemusíme obětovat žádnou část svého života svému podnikání. Pojďme ke svému podnikání přistupovat celostně. Jak? A co to vlastně znamená?

O time managementu, touhách, i vlivu na naše vztahy i spánek Poli diskutovala s Lucií Schwarz, empowerment koučkou, mentorkou sebelásky a virtuální asistentkou. Jak v podnikání zářit, růst, ale nevyhořet?

O tom, že v podnikání můžeme jít kupředu v lehkosti podle své kondice a můžeme být vidět i bez tlaku si Poli povídala v oboustranné inspirativní diskusi s Lucií Galle, mentorkou a koučkou autentického podnikání.

A nesmíme zapomenout na úžasný offline networking, který proběhl v říjnu v Brně a byl poprvé otevřený také pro veřejnost. Bylo to skvělé, bylo to inspirativní, bylo to nabíjející, plné nových kontaktů a nové energie pro naše podnikání.

Už 10. listopadu chystáme offline networking Magical Business Night v Praze!


Úžasná příležitost, během které si budeme nejen hrát, ale také se vzdělávat, inspirovat a užívat si zábavu ve velkolepém stylu. Dress code večera je „malá večerní“.
Připravte si krásné šaty, protože toto je příležitost proměnit se z Popelky na královnu!
Můžete se těšit na fografku, která vám nafotí stylové portrétové fotografie, řízený speed-networking, mentoring i pestrobarevný raut z těch nejlepších ingrediencí s příměsí magie ve veganském stylu.
Večer bude výjimečný také tanečním vystoupením krásných profi tanečníků ve stylu latino a vedenou animací, při které se naučíte základní kroky salsy nebo bachaty, při čemž se minimálně hodně zasmějete, uvolníte a inspirujete.

Uvidíme se?


Jako členky můžete využít slevový kód MAGIC300.

A samozřejmě stále platí také možnost proma ve skupině Paní svého podnikání s hashtagem #členkysvětaprodávají. A nejen to!

Využijte možnost proma ve skupině Paní svého podnikání a na veřejném YouTube Světa.


Jak?
1. Natočte zajímavé video do 15 min živě do skupiny Paní svého podnikání. a napište k němu popis. Pozor téma je opravdu základ – běžte do hloubky, vyřešte problém, který vaše ideální klientka řeší.
2. Stáhněte si video. Vytvořte složku na Google disk, kam video nahrajete spolu s textem, titulem a klíčovými # týkající se vašeho videa. Dále tam vložte fotku, abychom mohly udělat cover do videa na youtube (tady ještě není).
3. Pošlete nám na email info@svetpodnikatelek.cz link na složku a my vložíme video na Youtube.

Proč je to tak boží?  Na FB skupině se tím budete angažovat smysluplně ve velké skupině, ale zároveň vaše video nezapadne a bude stále přistupné a dohledatelné na Youtube (proto ta duležitost tématu i textu a #) – youtube je po Googlu největší vyhledávač a roste tím vaše viditelnost.

Těšíme se na to, co nás společně čeká v listopadu.
A osobně na magickém večeru v Praze.

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This