Sítě, setkávání, inspirace… Únor ve Světě podnikatelek

autor: | 2. 3. 2023 | Aktuality

Poli Ševčíková

Cítíte ten příval energie s prvními přicházejícími teplými slunečními paprsky?

My u nás ve Světě si ho moc užíváme a i když je únor nejkratší měsíc v roce, stihly jsme toho opravdu hodně.

Rozzářily jsme naše sítě. Výzva #zářímvtemnotě probudila sociální sítě všech zúčastněných žen, které byly součástí a rozproudila krásnou energií náš společný prostor.

Vytvořily jsme na sítích vlnu inspirace, ukázaly jsme, jak umíme být sexy and spicy, vysílaly jsme o tématu, na které nám zrovna v tu chvíli přišla inspirace, poodhalily jsme některá naše tajemství, abychom se dostaly více k sobě a vzájemně se poznaly, užily jsme si prodej s láskou a prožily si, jak spolu dokážeme být silnější.

Bylas při tom? Pokud ne, výzvu najdeš ve skupině Paní svého podnikání a my budeme moc rády, když se zapojíš i teď! 🙂

Proběhla také úžasná, silná masterclass Discover Your Success Matrix. Poznejte své archetypy, probořte strop ve svém podnikání a to vše v angličtině, která dává tomuto projektu nový, svěží, silný rozměr.

Setkaly jsme se v krásných skupinkách online. Dvakrát na Bleskovém mentoringu s Poli. Oba byly velmi výživné a odpověděly na otázky, které všechny řešíme. A dvakrát jsme se ve vetším počtu potkaly také na společném brainstormingu, který vede Lucka. Tolik uvědomění, aha a jedinečných pohledů na naše témata! Bylo to skvělé. Určitě si příště nenechte mentoringy a brainstormingy ujít!

A už se moc těšíme, že se sejdeme na OFFLINE NETWORKINGU V OSTRAVĚ!

Událost se uskuteční v pátek 24.3.2023 od 14 do 18 hodin v Ostravě – Porubě ve Studiu Santosha.

Čeká nás:

  • Řízený networking se vzděláváním🌍:
    Workshop Lucie Schwarz na téma Využití ženské cykličnosti v podnikání
  • Na workshop bude navazovat pohybové uzemnění a tanec, při kterém spolu prožijeme naše ženské fáze a to, jak je můžeme využít v našem podnikání
  • Následovat bude SPEED NETWORKING. Nezapomeňte si vizitky 🙂
  • A nakonec společný BRAINSTORMING a volný program.

Uvidíme se? Vstup pro členky Světa je zdarma.

A na stránce Světa podnikatelek jsme také nelenily. Proběhly hned tří úžasné rozhovory.
První s transformační koučkou Evou Fuxa, která podporuje své klienty na cestě k rovnováze a úspěchu, právě díky práci na sobě. Probraly jsme téma Jak využít energii mužské energie v podnikání. Mužská energie je synonymem akce a budování. Všichni v ní přirozeně žijeme už od školky, jednáme z této energie a tvoříme naše firmy a podnikání. Jenže když s touto energií neumíme pracovat, může se nám stát, že vyhoříme, přeženeme to a od rána do večera jsme jak křečci v kolečku, ale bez jakýchkoliv velkých úspěchů a vytouženého relaxu.

S Lucií Kubů, zakladatelkou eMagazínu Z Vrbiček jsme se podívaly ze všech stran na téma Temná strana intuice. Už tušíme a nekteří už víme, že nechat se vést intuicí je úžasná věc. Často si tím ušetříme dokonce i roky času a chybování, když opravdu následujeme vnitřní vedení. Častou otázkou však zůstává – Jak poznám, že ten vnitřní hlas, kterému naslouchám je opravdu ta intuice? Jak poznám, že se neřídím strachem?

S Aless Lanzafame jsme se ponořily do tématu Limittless Business and Life Growth. Upřímná a hlavně velice otevřená diskuse Aless a Poli. Dvou žen, dvou mentorek, dvou podnikatelek o jejich růstu, pádech a odvaze dělat to jinak. Dělat podnikání po svém a inspirovat v tom další ženy. Není to nejlehčí cesta, ale ani jedna z nich by neměnila.

Všechny tyto rozhovory můžete zhlédnout na FB i YT Světa podnikatelek.

Těším se na vás a přeji nádherné svátky plné vnitřního i vnějšího klidu.
Poli

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This