7 jedinečných kroků, jak dosáhnout rychleji a efektivněji svých cílů a snů

Milé ženy, tenhle trénink je pro všechny z Vás, které se chtějí ve svém podnikání posunout dopředu rychleji a s menším úsilím. Díky jednoduché struktuře a propojení emocí s vašimi cíli a sny dokážete už za 3 měsíce velké změny, a to nejen ve vašem podnikání, ale i v osobním životě. Tenhle minikurz má velký přesah i do vašich osobních životů a uvědomíte si díky němu spoustu důležitých věci, na které už jste dávno možná zapomněly. Užijte si ho.

Trvání

1 h 26 min

Lekcí

4

Hodnocení

 

Stav
Nepřihlášen
Cena
Členství
Začít kurz

Milé ženy,

tenhle trénink je pro všechny z Vás, které se chtějí ve svém podnikání posunout dopředu rychleji a s menším úsilím.

Díky jednoduché struktuře a propojení emocí s vašimi cíli a sny dokážete už za 3 měsíce velké změny, a to nejen ve vašem podnikání, ale i v osobním životě.

Tenhle minikurz má velký přesah i do vašich osobních životů a uvědomíte si díky němu spoustu důležitých věci, na které už jste dávno možná zapomněly.

Užijte si ho.

Lucka

Lucie Galle

jsem mentorkou a koučkou autentického podnikání. Ve své práci s klienty se zaměřuji na 2 zásadní věci, které jsou důležité pro to, abychom byly úspěšné v našem podnikání. Jsou to efektivní strategie upravené na míru nám samotným, protože jenom tak, nám mohou dlouhodobě fungovat a zjednodušovat naše podnikání. Druhou důležitou věcí je správné nastavení mysli, díky kterému dokážeme čelit strachům a blokům nejen v podnikání, ale i v našich životech.

0 hodnocení

Přidat hodnocení

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This