7 jedinečných kroků, jak dosáhnout rychleji a efektivněji svých cílů a snů

Milé ženy, tenhle trénink je pro všechny z Vás, které se chtějí ve svém podnikání posunout dopředu rychleji a s menším úsilím. Díky jednoduché struktuře a propojení emocí s vašimi cíli a sny dokážete už za 3 měsíce velké změny, a to nejen ve vašem podnikání, ale i v osobním životě. Tenhle minikurz má velký přesah i do vašich osobních životů a uvědomíte si díky němu spoustu důležitých věci, na které už jste dávno možná zapomněly. Užijte si ho.

Trvání

1 h 26 min

Lekcí

4

Hodnocení

 
5 ( 1 )

Stav
Nepřihlášen
Cena
Členství
Začít kurz

Milé ženy,

tenhle trénink je pro všechny z Vás, které se chtějí ve svém podnikání posunout dopředu rychleji a s menším úsilím.

Díky jednoduché struktuře a propojení emocí s vašimi cíli a sny dokážete už za 3 měsíce velké změny, a to nejen ve vašem podnikání, ale i v osobním životě.

Tenhle minikurz má velký přesah i do vašich osobních životů a uvědomíte si díky němu spoustu důležitých věci, na které už jste dávno možná zapomněly.

Užijte si ho.

Lucka

Lucie Galle

jsem mentorkou a koučkou autentického podnikání. Ve své práci s klienty se zaměřuji na 2 zásadní věci, které jsou důležité pro to, abychom byly úspěšné v našem podnikání. Jsou to efektivní strategie upravené na míru nám samotným, protože jenom tak, nám mohou dlouhodobě fungovat a zjednodušovat naše podnikání. Druhou důležitou věcí je správné nastavení mysli, díky kterému dokážeme čelit strachům a blokům nejen v podnikání, ale i v našich životech.
5 ( 1 )

1 komentář

 1. Chtěla bych vložit referenci na Lucie Galle.
  Vím delší dobu, že pomáhá ženám v autentickém podnikání.
  Nejprve jsem nevěděla, co tim myslí. A nechtělo se mi moc platit někde a procházela si skoro pul roku informace zdarma. Moc mě neuspokojovaly. Byly pro mě moc začátečnický. Potřebovala jsem posunout nekde, nevěděla jsem kde…A tak jsem hledala dost slepě.

  Po pul roce roce jsem se rozhoupala, že moje krize v postupech je velká a musím prodat. Fakt mi chyběly strategický nástroje.

  Moje ego mi však ještě nedovolovalo si nechat poradit.
  Vždyt to, co se všude nabízí, přece umím. Viděla jsem, že všichni hlavně mění nastavení pohledu na výdělek, pohledu na podnikání, zmena mindsetu… A to jsem nepotřebovala. Pracovat žensky taky umím. Podnikám celý život. Studovala jsem seberozvoj do ženství nekolik let a teď ho učím.
  Taky jsem nevěděla, co dostanu za peníze, které za konzultace dám. A strašně jsem se zlobila, že mi to nejde.
  💃🏻💃🏻
  Až jsem si řekla, že si tedy online osobní konzultaci dám.
  A výsledek? Mám mnohem lépe vyspecifikovanou moji klientku. Vzdycky mi to skoncilo u věku a zásekem. A ted najednou mám kompletní popis. Takhle bych to sama fakt nedala.
  A pak jsem si i stanovila nový online kurz.
  Trochu zapracovala na nových strategiích.
  a jak si to tu píšu, vidím, že mi to bylo tak užitečné, že si dám v nejbližší době dalsí konzultaci, že nejsem schopná si držet linii a ve spolupráci se mi to daří.
  takže díky, Luci,
  Pokud tedy podnikáte a potřebujete nasměrovat, uhladit a již jít dalšími kroky směrem k práci a k penězům, tak vřele doporučuju si objednat vstupní pohovor a uvidíte.
  Bude sedět? Nebude? Je to jako nový kabat. Zkusíte si ho a pak se pro něj musíte vrátit, protože to byl fakt ten pravý.

Přidat hodnocení

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This