Jak se stát magnetem na peníze i klienty aneb energetické principy úspěchu

V tomto mini-tréninku nalezneš ultimátní klíč k tvorbě tvé (podnikatelské) reality. Co z tebe musí vyzařovat, abys byla neodolatelná pro tvé klienty a zaplatili ti cokoliv, co si řekneš? Co ti stojí v cestě a proč ještě nevyděláváš miliony? To se dozvíš v těchto 3 nadupaných dnech!

Trvání

1 h 56 min

Lekcí

4

Hodnocení

 
5 ( 2 )
Stav
Nepřihlášen
Cena
Členství
Začít kurz

V tomto mini-tréninku naleznete ultimátní klíč k tvorbě vaší (podnikatelské) reality. Co z vás musí vyzařovat, abyste byly neodolatelné pro vaše klienty a zaplatili vám cokoliv, co si řeknete? Co vám stojí v cestě a proč ještě nevyděláváte miliony? To se dozvíte v těchto 3 nadupaných dnech!

Pro koho je trénink vhodný a kdy je dobré si ho udělat

Tento trénink je vhodný pro podnikatelky se vztahem k duchovnu a práci s energií, které cítí, že chtějí dokázat grandiózní věci, ale cítí se zaseklé nebo nejisté, bojí se dovolit si vydělávat miliony a být svou grandiózní verzí. Chtějí, aby jejich energie prodávala za ně, aby se nemusely trápit složitými marketingovými strategiemi, ale chtějí pochopit, jak hacknout tvoření reality a manifestaci peněz i úžasných klientů.

Alessandra Lanzafame | Svět podnikatelek

Alessandra Lanzafame

Mentoruji ambiciózní ženy, které mají rády mystiku, duchovno, vesmírné zákonitosti a zároveň cítí, že jsou tady pro něco víc. Cítí volání svojí grandiózní duše, chtějí vytvářet grandiózní a unikátní věci (stejně unikátní jako jsou jednorožci), chtějí být leadery ve svém oboru a vydělávat díky svému podnikání miliony.
5 ( 2 )

2 komentáøù

  1. Boží!!! ♥
    Mám kilometry poznámek

  2. Fantastické a velmi pravdivé. Mmch. tento trénink je jeden z hybných momentů, proč jsem v Mistrovství energetického prodeje. Bylo jich víc, ale tento byl asi první. A ano, už to, že tam jsem (a to jsem na úplném začátku) mění moje myšlení.
    Eva Pecháčová http://www.optimalnihubnuti.cz

Přidat hodnocení

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This