Proces vzniku světového webu

Jak si vybrat dodavatele pro svůj web? Na co si dát pozor a co je opravdu podstatné? Co očekávat během spolupráce? A komu se vyhnout?

Trvání

25 minut

Lekcí

6

Hodnocení

 

Jak si vybrat dodavatele pro svůj web? Na co si dát pozor a co je opravdu podstatné? Co očekávat během spolupráce? A komu se vyhnout?

Stav
Nepřihlášen
Cena
Členství
Začít kurz

Cílem tréninku je ukázat vám ideální proces vzniku webu pro podnikatelku ve službách. Web je projekt na míru a proto se jednotlivé kroky se mohou lišit podle vašich cílů a potřeb.

V následujících lekcích vám ukážu, jak vzniká web, který vám má být opravdu přínosem.

Co je vlastně světový web?

V mém měřítku je to něco, co není rok a více let pozadu vizuálně a marketingově. Nač stavět něco, co má několik let fungovat tak, aby to bylo zastaralé? Světový web využívá efektivních řešení a již hotových kvalitních platforem. Proč?

Protože ušetřené peníze, které byste investovali do vývoje můžete vložit do obsahu, brandu/vzhledu webu a marketingu – tedy prodávat.

Obsah a vzhled, které dobře míří na vaši cílovou skupinu je to, co vás odliší a proč od vás nakoupí ideální klient.

Projdeme si, jak vybrat ideálního dodavatele, “red flags” a záruky, které můžete na web dostat. Kolik takový web může stát. Jak by měla vypadat srategie. Proč je tak důležitý obsah a vzhled vaší “virtuální kanceláře”.

Důležitá poznámka: Pokud jste začínající podnikatelka, potřebujete pravděpodobně jiný přístup než je ten, který v tomto tréninku popisuji.

Rozhodně pro vás bude přínosné, pokud si trénink projdete, protože budete vědět, jak se nenechat obalamutit, ale předpokládám, že spíš potřebujete řešení, které vám hlavně umožní začít prodávat a definovat své služby. Tedy využijte toho, co máte dostupné. Solidpixels, webnode, squarespace,.. Vytvořte si jednoduchou vizitku a začnete definovat své služby a cílovou skupinu. Tento trénink je hlavně o tom, jak to vypadá, když vám web udělá profesionál na míru a takový web budete potřeboat až budete mít jasno.

Bára Vlášková | Svět podnikatelek

Bára Vlášková

Několik let se snažím zajistit kvalitní weby a webové služby pro podnikatelky. Supervizuji, konzultuji, začala jsem i mentorovat webařky, aby nespadly do zažitých a špatných praktik. Web pro ženy vzniká a má jiné paramtery, než web pro muže. Přesvědčuji se o tom denně a zatím nic nenasvědčuje o opaku. Ženy podnikají jiným způsobem a já to plně podporuji.
Be the first to write a review

0 hodnocení

Přidat hodnocení

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This