Jaké jednoduché, ale velmi efektivní úpravy můžeš udělat ve svém stravování a brzy uvidíš výsledky

Máš pocit, že tvůj životní styl není úplně nejzdravější? Nejsi spokojená se svojí váhou a postavou, nebo nemáš dost energie? Tušíš, že děláš v jídle chyby, ale nevíš, kde začít?

Trvání

29 min

Lekcí

5

Hodnocení

 
Stav
Nepřihlášen
Cena
Členství
Začít kurz

Máte pocit, že váš životní styl není úplně nejzdravější? Nejste spokojené se svojí váhou a postavou, nebo nemáte dost energie? Tušíte, že děláte v jídle chyby, ale nevíte, kde začít?

Tak právě pro vás je určen můj trénink s názvem „Jaké jednoduché, ale velmi efektivní úpravy můžete udělat ve svém stravování a brzy uvidíte výsledky.“ Následujte tipy, které v tréninku dostanete a já vám slibuji, že se brzy budete nejenom cítit lépe, ale vaší změny si všimne i okolí.

Pro koho je trénink vhodný a kdy je dobré si ho udělat

Trénink je vhodný pro každou z vás, která cítí, že s jejím životním stylem není něco v pořádku a chce to změnit. Tipy a rady, které v tréninku najdete, můžete začít aplikovat kdykoliv. Každá změna k lepšímu se počítá a je lepší začít po menších krůčcích, než vůbec. Pokud se však do změny životního stylu chcete více „opřít“ a zároveň si přejete, aby to nebyl jen další z marných pokusů, doporučuji začít v době, když budete určitě vědět, že na změnu máte čas a dobré podmínky.

Ing. Eva Pecháčová

Jsem výživová poradkyně a nadšená průkopnice zdravého životního stylu. Ukazuji ženám cestu k vysněné postavě, fyzické i duševní kondici, zdraví a celkové životní rovnováze. Vedu je k tomu, aby uměly naslouchat signálům svého těla, aby byly samy se sebou spokojené a v každém okamžiku žily svůj život naplno. Ke své práci jsem se dostala přes vlastní zkušenost, když jsem sama výrazně zhubla a optimální váhu si dlouhodobě udržuji. Tato změna pro mě znamenala zásadní přelom i v profesním životě. Výživa mě natolik nadchla, že jsem se rozhodla jí věnovat profesionálně. Poradenství pro výživu a zdravý životní styl je moje povolání, poslání, láska i vášeň. Moje práce mi dává obrovský smysl a hluboce mě naplňuje. Velmi mě těší své znalosti a zkušenosti předávat dál a měnit tak kvalitu životů dalších žen k lepšímu.

0 hodnocení

Přidat hodnocení

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This