Metoda The Work

Chybí vám nástroj pro svůj vlastní seberozvoj nebo pro práci s klientami? Cítíte se zaseklé v jakékoliv  oblasti vašeho života a chcete se posunout? V tomto tréninku vás naučím jednoduchou a efektivní metodu, jak pracovat se svými limitujícími myšlenkami.

Trvání

36 min

Lekcí

4

Hodnocení

 
Stav
Nepřihlášen
Cena
Členství
Začít kurz

Chybí vám nástroj pro svůj vlastní seberozvoj nebo pro práci s klienty? Cítíte se zaseklé v jakékoliv  oblasti vašeho života a chcete se posunout? V tomto tréninku vás naučím jednoduchou a efektivní metodu, jak pracovat se svými limitujícími myšlenkami.

Pro koho je trénink vhodný a kdy je dobré si ho udělat

Trénink je vhodný pro všechny ženy, které přivítají další nástroj pro práci se svými klienty nebo pro svůj vlastní seberozvoj. Metoda The Work je sebedotazovací technika, díky které si zpracujete stresující myšlenky, limitující vzorce a podvědomá přesvědčení nejen kolem businessu a doslova v jakékoliv oblasti vašeho života.

Petra Valešová

Provázím, motivuji a inspiruji ženy na jejich cestě za svobodou v jídle i v životě. Díky intuitivnímu stravování jim pomáhám vyřešit jejich vztah k jídlu a jíst i žít v souladu s potřebami těla. A skrze metodu The Work rozplétám jejich limitující myšlenky a ukazuji jim, že i ony mohou žít svůj život naplno.
Be the first to write a review

0 hodnocení

Přidat hodnocení

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This