Pánevní dno jako centrum ženského sebevědomí

Chceš lepší sebevědomí? Chceš se umět postavit do své síly skrze tělo? Chceš lépe zvládat nepříjemné situace? Potřebuješ podporu ve svých rozhodnutích? Právě svaly pánevního dna jsou centrem naší ženské síly, energie a sebevědomí. V 10 praktických cvicích se naučíš, jak s pánevním dnem správně cvičit, jak ho uvolnit a vnímat během dne. Ukážu ti, jak se skrze pánevní dno napojit na svou sílu. Tréninkem získáš v těle větší jistotu a stabilitu a díky tomu budeš pevnější a spokojenější i ve svých rozhodnutích a v životě.

Trvání

1 h 43 min

Lekcí

5

Hodnocení

 
Be the first to write a review
Stav
Nepřihlášen
Cena
Členství
Začít kurz

Chceš lepší sebevědomí? Chceš se umět postavit do své síly skrze tělo? Chceš lépe zvládat nepříjemné situace? Potřebuješ podporu ve svých rozhodnutích?  Právě svaly pánevního dna jsou centrem naší ženské síly, energie a sebevědomí. V 10 praktických cvicích se naučíš, jak s pánevním dnem správně cvičit, jak ho uvolnit a vnímat během dne. Ukážu ti, jak se skrze pánevní dno napojit na svou sílu. Tréninkem získáš v těle větší jistotu a stabilitu a díky tomu budeš pevnější a spokojenější i ve svých rozhodnutích a v životě. 

Pro koho je trénink vhodný a kdy je dobré si ho udělat:

Trénink je pro tebe vhodný, pokud se fyzicky necítíš dobře ve svém těle. Pokud máš bolesti v zádech, objevují se u tebe konkrétní potíže spojené s dysfunkcí pánevního dna jako je únik moči, bolestivé milování, neschopnost dosahovat orgasmu. 

Trénink využiješ také v případě, že se chceš o problematice pánevního dna dozvědět více. Pokud chceš zjistit souvislosti mezi tvým sebevědomím a pánevním dnem. 

Praktická cvičení se ti budou hodit také ve chvílích, kdy je pro tebe těžké se rozhodnout. Díky napojení na tělo se naučíš vnímat, co je pro tebe dobré a co ne.

Hana Panáčková

Jsem fyzioterapeutka a zaměřuji se na léčbu bolestí pohybového aparátu pomocí léčebné metody Neurac. Spoluzaložila jsem centrum Pohyb lidem s.r.o. a mou vášní je objevování pánevního dna a řešení potíží vzniklých s jeho dysfunkcí. Ve své praxi učím ženy, jak se své tělo znovu vnímat a cítit se v něm dobře. Vedu ženy k pochopení celistvosti těla, mysli i duše. Ukazuji ženám, jak díky práci s pánevním dnem mohou sílu, stabilitu a jistotu cítit uvnitř v těle ji vyzařovat i navenek.
Be the first to write a review

0 hodnocení

Přidat hodnocení

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This