Využití stylingu oblečení pro růst v podnikání

Na vzhledu záleží. Podívej se do své skříně - je a nebo není v souladu s tou nejlepší verzí tebe sama? Díky vhodného stylingu si můžeš mj. přitáhnout zajímavé klienty, více hojnosti do svého života a hlavně si dodat sebevědomí.

Trvání

27 min

Lekcí

3

Hodnocení

 
Be the first to write a review
Stav
Nepřihlášen
Cena
Členství
Začít kurz

Na vzhledu záleží. Podívej se do své skříně – je a nebo není v souladu s tou nejlepší verzí tebe sama? Díky vhodného stylingu si můžeš mj. přitáhnout zajímavé klienty, více hojnosti do svého života a hlavně si dodat sebevědomí.

Pro koho je trénink vhodný a kdy je dobré si ho udělat

Tréninkem můžeš projít kdykoli v průběhu svého podnikání. Vždy ti v mnohém otevře oči a ty si uvědomíš, jak si prostřednictvím oblečení přitáhnout hojnost do života, zajímavé klienty do podnikání či vnímat jinak vlastní sebehodnotu.

Helena Procházková

Módní stylistka. Učím ženy nosit jejich šatník. Styling vnímám s velkým přesahem - vedle stylingových zákonitostí (např. jak se oblékat s ohledem na svoji postavu nebo jak na kombinovatelný šatník) provádím klientky jejich cestou k nalezení sebehodnoty a vlastního stylu oblékání, dále k cílenému využívání oblékání ve svůj prospěch a k přitažení hojnosti do života.
Be the first to write a review

0 hodnocení

Přidat hodnocení

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This