Words in Online Marketing – ochutnávka slovíček

Buduješ svůj byznys a toužíš se vzdělávat v zahraničí? Chceš kliknout na kurz u jedné z mezinárodních ikon online marketingu, ale neuděláš to? Stojí ti v cestě strach z toho, že neporozumíš angličtině? Mrkni na tento trénink, ochutnávku typických slovíček ,která se objevují ve slovníku každé online podnikatelky.

Trvání

25 min

Lekcí

8

Hodnocení

 

Stav
Nepřihlášen
Cena
Členství
Začít kurz

Buduješ svůj byznys a toužíš se vzdělávat v zahraničí? Chceš kliknout na  kurz u jedné z mezinárodních ikon online marketingu, ale neuděláš to? Stojí ti v cestě strach z toho, že neporozumíš angličtině? Mrkni na tento trénink, ochutnávku typických slovíček, která se objevují ve slovníku každé online podnikatelky.

Pro koho je trénink vhodný a kdy je dobré si ho udělat

Tento trénink je pro tebe dobrý, pokud si chceš rozšířit pasivní slovní zásobu v okruhu slov, která se nejvíce používají ve světě online marketingu. Najdeš zde 12 slovíček, která jsou velmi častá a jejichž znalost ti pomůže orientovat se lépe ve světě plném byznys informací. Na tento kurz mrkni, i když máš všechna tato slova ve svém slovníku a zdá se, že ti kurz nic nového nepřinese. Videa totiž obsahují i jiná slova, která třeba ještě neznáš a nebo si svou pokročilou znalost angličtiny můžes procvičit na úkolech, na které ti s radostí poskytnu zpětnou vazbu.

Kurz Words in Online Marketing ti dává příležitost vzít proces učení do svých rukou a nenechat se slepě táhnout lektorem dopředu. Buď aktivní a převezmi zodpovědnost za to, co se naučíš.Vezmi angličtinu do svých rukou.

Denisa Dvořáčková | Svět podnikatelek

Mgr. Denisa Dvořáčková

Jsem jazyková koučka se zaměřením na anglický jazyk. Nejsem pasivní učitelka předávající informace, ale průvodce na cestě do vašeho vědomí a podvědomí, kde nacházíme to, co již dobře znáte a ani o tom nevíte. Na těchto základech pak společně stavíme dál, dokud nedosáhnete vytouženého jazykového cíle.
Be the first to write a review

0 hodnocení

Přidat hodnocení

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This