Začátek roku ve Světě podnikatelek

autor: | 2. 2. 2023 | Aktuality

Poli Ševčíková

Pro mnoho lidí je leden takovým pomalým měsícem. Začíná nový rok, ale zároveň je ještě zima a jakoby se všechno teprve chystalo. Ale to pro Svět neplatí. Leden byl měsícem velkých věcí.

V Akademii online podnikání v lehkosti nyní najdete záznam čtyřdenního zážitku Skoč dál než si dokážeš představit, který teď v lednu živě proběhl. Oproti červnovému zážitku jsme nyní šly hlouběji, dál, ještě více do souvislostí.

První den byl o energetické práci, konkrétně o naší vizi a kvantové emoci. Hned první den jsme zjistily, jak se napojit na své nejvyšší já, na svůj kompas, svůj zdroj a jak si naši kvantovou emoci navodit, kdykoliv to potřebujeme.

Druhý den jsme se bavily o cenotvorbě a službách. Po tomto zážitku máme jasnou představou o tom, jakým směrem se vydat v kontextu typu produktů a cen v roce 2023.

Třetí den jsme propojily energetickou práci z prvního dne, téma služeb a cenotvorby ze druhého dne a zasadily je do kontextu naší jedinečné strategie a způsobu prodeje.

A pak, čtvrtý den, jsme jako první na světě objevily svoji unikátní Success Matrix a díky ní , co pro vaši duši a tělo znamená harmonie a úspěch. Půjdeme do praxe, jak jinak se mnou a otevřeme se novému pojetí designu businessu.

Celý tento jedinečný zážitek najdete nyní ve členské sekci Světa.

Ve skupině pro členky jsme spolu strávily krásný čas na dvou bleskových mentorinzích s Poli a na dvou brainstorminzích.

A na stránce Světa podnikatelek jsme také nelenily. Proběhly tady dva krásné rozhovory. S Janou Rosou, ženskou mentorkou, koučkou, průvodkyní rituály, ženskými kruhy a seberozvojovými semináři jsme se spolu podívaly prakticky na to, jak můžeme naslouchat svému tělu a jak důvěra v naši intuici zesiluje vše, co tvoříme.

S Natálií Honis, mindset coachem pro leadery, jsme se zaměřily na téma sebedůvěry. Je vůbec sebedůvěra pro podnikání potřeba? Samozřejmě že je, ale jak moc je důležitá? Jak moc ovlivňuje naše podnikání?

Oba tyto rozhovory můžete zhlédnout na FB i YT Světa podnikatelek.

A na webových stránkach a všech podcastových platformách si můžete poslechnout krásný rozhovor s Petrou Valešovou, průvodkyní žen na cestě za svobodou v jídle i v životě. Poli s s Petou povídala o tom, jak se napojit na potřeby svého těla skrze intuitivní stravování a také metodě The Work, která rozpouští stres, mění pohled na stresující situace a pomáhá najít ty správné odpovědi.

A nakonec… Úžasná novinka. Nový anglický podcast Female Gentle Leaders podcast with Poli, který můžete poslouchat na Spotify!

Nový rok pro nás nezačal změnou data, ale prací na změně nastavení mindsetu. Protože tam to všechno opravdu začíná. S myšlenkou: JSEM PŘESNĚ TAM KDE MÁM BÝT, MÁM VŠE a každý den dělám kroky pro zvětšování této reality. Přitahuju si víc a víc příležitostí, hojnosti a radosti. 

Jaký by váš začátek roku a co chystáte na příští měsíce?

 My už se moc těšíme na další a další setkávání! 

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This