Září ve Světě podnikatelek

autor: | 30. 9. 2022 | Aktuality

Začal nový školní rok, nová vlna změn, spousta nových zážitků. A ve Světě se toho taky děje opravdu hodně. Jste při tom?

Je tady nová forma propagace ve skupině Paní svého podnikání a na Youtube pro členky Světa.

A jak na to?

1. Natočte zajímavé video do 15 min živě do skupiny Paní svého podnikání. a napište k němu popis. Pozor: téma je opravdu základ – běžte do hloubky, vyřešte problém, který vaše ideální klientka řeší.

2. Stáhněte si video. Vytvořte složku na Google disk, kam video nahrajete spolu s textem, titulem a klíčovými # týkající se vašeho videa. Dále tam vložte fotku, abychom mohly udělat cover do videa na youtube.

3. Pošlete nám na e-mail info@svetpodnikatelek.cz link na složku a my vložíme video na Youtube.

Co je cílem a proč je to tak boží?  

Na FB skupině se tím budete angažovat smysluplně ve velké skupině, ale zároveň vaše video nezapadne a bude stále přistupné a dohledatelné na Youtube (proto ta důležitost tématu i textu a #) – Youtube je po Googlu největší vyhledávač a roste tím vaše viditelnost.

Promo ve skupině Paní svého podnikání s hashtagem #členkysvětaprodávají samozřejmě platí dál 🙂

A co je nového v členské sekci?

Nový trénink v Akademii online podnikání v lehkosti Poli Ševčíkové na velmi důležité téma Finance v podnikání. Poznejte, jak Poli přistupuje ke svým firemním financím a proč přikládá tak velikou důležitost tvorbě dlouhodobě udržitelného podnikání.

Chybí vám nástroj pro vlastní seberozvoj nebo pro práci s klienty? Cítíte se zaseklé v jakékoliv oblasti vašeho života a chcete se posunout? V tréninku s názvem Metoda The Work vás Petra Valešová naučí jednoduchou a efektivní metodu, jak pracovat se svými limitujícími myšlenkami.

Znáte konstelace? Konstelace odhalují naše nitro a pomáhají podívat se na to, co nás v podnikání, životě či vztazích brzdí. Vlasta Lisková vám ve svém tréninku Konstelace pro posun v podnikání i životě ukáže, jak můžete postavit živý model své situace, objevit, co vás skrytě ovlivňuje a posunout se dál.

Žije to i ve skupině Svět podnikatelek pro členky.

V září proběhly rovnou tři bleskové mentoringy s Poli a dva společné brainstormingy. Je něco, co v podnikání právě teď řešíte? Chcete poznat další ženy, které v podnikání smýšlejí podobně jako vy? Přijďte!

Tento měsíc ve skupině proběhl také tematický týden na téma 5 elementů pro podpoření těla a úspěchu v harmonii, vedla ho Hanka Sobotová.

Business Best Friend – ve skupině také můžete najít vlákno, kde můžete najít svou spřízněnou duši pro podnikání.

Jste ve Světě nové?

Pokud ano, příští čtvrtek jste srdečně zvány na Orientation call, kde vás Lucie Schwarz provede vším, co vám Svět nabízí.

A také na Facebooku a Youtube jsme byly aktivní.

Mohly jste si užít dva krásné rozhovory s tvůrkyněmi.

Ten první o tom, jak se napojit na potřeby svého těla skrze intuitivní stravování a také metodě The Work, která rozpouští stres, mění pohled na stresující situace a pomáhá najít ty správné odpovědi si Poli povídala s Petrou Valešovou, která provází, motivuje a inspiruje ženy na jejich cestě za svobodou v jídle i v životě.

A druhý s Janou Francovou na téma Budování vlastního podnikání je stejné, jako budování jakéhokoliv jiného vztahu. V podnikání jde o vztah se zákazníky, a proto je důležité komunikaci postavit na pevném základu. Jak na to se dozvíte v rozhovoru s Janou Francovou, podnikatelkou, spirituální byznys mentorko a vášnivou cestovatelkou žijící v Berlíně, která pomáhá ženám najít sebevědomí a sebehodnotu a začít žít život v hojnosti, nezávislosti a svobodě.

Už teď se těšíme, co spolu zažijeme v říjnu.

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This