Co je ve Světě nového v červenci?

autor: | 20. 7. 2022 | Aktuality

I když máme prázdniny a vezeme na slunečné vlně léta, naše podnikání nemusí stagnovat. Právě naopak, můžeme toto krásné období využít pro růst našeho podnikání.

A co se děje ve Světě v červenci?

Každý druhý čtvrtek probíhá Bleskový mentoring s Poli. Máte téma, které ve svém podnikání řešíte? Určitě si nenechte ujít příležitost probrat toto téma s Poli a nenechte se blokovat v růstu svého podnikání tím, že váháte. Svou otázku můžete vepsat ve středu před mentoringem do vlákna na otázky a Poli vám na ni ráda odpoví.

Brainstormingy, které probíhají každou druhou středu jsou také ideální příležitostí k tomu, jak vyřešit to, nad čím v našem podnikání přemýšlíme. Už to, že téma sdílíme s ostatními ženami přináší uvědomění, která by bez tohoto sdílení nepřišla a co teprve nestranné a laskavé názory ostatních žen? Využijte této příležitosti a setkejte se s dalšími ženami ze Světa podnikatelek. Brainstorming je i úžasnou příležitostí k propojování.

V členské sekci Světa podnikatelek na vás čeká nový trénink Radany Lazarové s tématem Tvůrkyní svého podnikání. Uchopte své podnikání tak, aby přinášelo lehkost, radost a hojnost místo stresu, strávených hodin u počítače a čekání na objednávky.

A ve skupince Svět podnikatelek – pro členky probíhá trénink Akademie online podnikání v lehkosti. Tento měsíc je tématem akademie Energetická práce v praxi a Poli už pro nás živě natočila dva díly tohoto úžasně praktického energetického tréninku a přibudou další.

Od 25. 7. nás čeká tématický týden, který povede Jana Francová a jeho tématem bude: Jak si z podnikání udělat hru. Během týdne bude prostor pro Vaše otázky, na které Vám Jana odpoví.

Ve skupince vládne krásná atmosféra, kromě sdílení během celého týdne máme každý pátek Chlubící pátek. Pochlubte se tím, co se vám povedlo, sdílená radost je znásobená radost a úžasná motivace pro ostatní.

Máte novou službu, produkt nebo magnet? Promujte se ve skupině Paní svého podnikání. Členky Světa mohou této možnosti využít kdykoliv. Stačí svůj příspěvek označit tagem #clenkysvetaprodavaji.

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This