Polina Ševčíková

Jsem zakladatelka Světa podnikatelek, milovnice dobrého jídla, seriálových večerů a volného času s mým mužem a mými dětmi.

Již od svých 20 let podnikám. Na své podnikatelské cestě jsem zažila krásné, naplňující okamžiky, ale taky to byla cesta plná vzestupů i pádů.

To, co mě vždy pohánělo dopředu, bylo vždy silné PROČ. A díky tomu za posledních několik let mohly vzniknout menší i velké projekty jako městské rodinné centrum, jazyková škola, dětská skupina Chytrulky nebo marketingový projekt Žijeme online.

Od roku 2020 se plně věnuji mentoringu, ke kterému mě to vždy táhlo. Díky tomu mohl vzniknout projekt Svět podnikatelek, který vytvořil prostor pro začínající i pokročilé podnikatelky, které si chtějí navzájem pomáhat a inspirovat se.

Spojuji v sobě lehkost a radost z podnikání, kterou ukážu i tobě.

Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.

Polina Ševčíková
Zakladatelka projektu Svět podnikatlek
Business Architect & Mentor pro CEO’s

Služby

JEDNORÁZOVÁ KONZULTACE – Touch of lightness

60 min konzultace pro dodání lehkosti vašemu podnikání.Ať už bude váš záměr jakýkoliv – zbavit vás tihy, frustrace, upravit vaši strategii nebo procesy či mindset pro lehkost a výdělky – mé kouzelné kombo praktických kroků a vidění vás ve vašem nejvyšším potenciálu je prostě něco, co stojí za to okusit.
Jak tato služba probíhá:
 • pošlu vám dotazník k lepšímu poznání vaší situace a prostoru, kde se nacházíte
 • sejdeme se na zoomu a půjdeme do hloubky s jasným záměrem po pár týdnech se spojíme na messengeru na dotáhnutí a tuning na základě reality po uvedení do praxe toho, co jsme probraly.
 • CENA: 4 500 Kč

VIP ONLINE DEN

Pro rychlý a efektivní posun v businessu v lehkosti. Jdeme prorazit strop a užít si to na maximum.
Tato služba obsahuje:
 • Online setkání v rozsahu 4-5 hodin rozdělené do dopolední a odpolední části pro hloubkovou analýzu vašeho businessu a mindsetu z energetického a strategického pohledu, včetně brainstormingu a praktických kroků k vylepšení stávajícího stavu.
 • Mesíční messenger podpora v rámci implementace změn navržených během VIP dne
 • 60 min setkání cca měsíc po VIP dni k dotažení a dalšímu tuningu změn, včetně evaluace pokroků
 • Překvápko 😉
 • Možnost po domluvě i offline verze v Hradci Králové
 • CENA: 45 000 Kč (možnost rozdělení na splátky)

MĚSÍČNÍ INTENZIVNÍ MESSENGER SPOLUPRÁCE

Kouzlo mít mě ve svém uchu po dobu jednoho měsíce, kdy společně vytuníme vše co je třeba pro tvůj exponenciální businessový růst. Tahle blízkost nám dává velkou možnost řešit jak aktuální věci, tak tvořit dlouhodobé plány a upgradovat tvůj business i energeticky.
Tato služba obsahuje:
 • Počáteční 2 hodinové online setkání pro naplánování konkrétních kroků ke změně
 • Messenger podpora v pracovní dny po dobu celého měsíce – blízký kontakt, při kterém toho probereme opravdu hodně a hlavně můžeme rychle a efektivně reagovat na to, co se děje.
 • 30 min setkání na konci měsíce k dotažení a dalšímu tuningu změn, včetně evaluace pokroků
 • CENA: 25 000 Kč (možnost rozdělení na splátky)

PŮLROČNÍ INDIVIDUÁLNÍ MENTORING

Extrémně transformační, ale přitom nádherná dlouhodobá spolupráce. Poznáme se do hloubky, budeme sdílet to těžké i to krásné a hlavně budeme mít dost času a prostoru pro změny a upgrady, které si přeješ pro svůj život a podnikání.
Tato služba obsahuje:
 • 6 měsíců – 8 setkání na zoomu
 • Messenger podpora v pracovní dny po celou dobu – blízký kontakt, při kterém toho probereme opravdu hodně a hlavně můžeme rychle a efektivně reagovat na to, co se děje.
 • CENA: 180 000 Kč (možnost rozdělení na splátky)

Poznávací call

Abych se mohla soustředit na opravdu účinný mentoringpodporu svých klientek, je nejdůležitějším faktorem, abychom si “sedly”. Všechna kouzla se dějí totiž až během poznávacího callu. Připrav si na mě otázky a určíme hlavní záměr naší případné spolupráce.

REFERENCE

Poli je ten nejsrdečnější člověk, kterého znám. V její energii se cítíte, jako byste se protancovali k úspěchu. „Nejde“, potažmo žádné další limity, pro ní neexistují, což by měla být klíčová vlastnost mentora. Zároveň ale stojí nohama pevně na zemi, protože má zkušenosti a za sebou hmatatelné výsledky.

Alessandra Lanzafame

Spirituální sales mentor, alessandra.cz

S Polinou jsem si přála spolupracovat dlouho. A když mi pak nabídla mentoring, neváhala jsem ani vteřinu, protože jsem přesně věděla, že její vedení je přesně to, co potřebuju! A nemýlila jsem se!

Investice do naší spolupráce se mi vrátila hned v prvním měsíci a od té doby jen rostu! Konzultace s Polčou jsou jedna velká radost! Pokaždé se na ně ohromně těším a odcházím z nich úžasně nabitá a s naprosto jasnou představou, jaké kroky podniknout dál.

Povedlo se jí rozmotat mé podnikání a utřídit mé nápady do smysluplných celků, které na sebe logicky navazují. Vím jistě, že v naší spolupráci chci pokračovat, protože podporu, jakou umí Poli dát, bych přála každé online podnikatelce!

Lucie Machutová

Lucie Machutová – kontaktní rodičovství, luciemachutova.cz

Poli znám osobně, totálně mě dostala svojí otevřeností a lidskostí.
Hned se mi dostalo zpětné vazby a nasměrování lidským a pro mě uvěřitelným směrem.  Hned jsem šla do praxe a hned měla výsledky. Po pár minutách. Toho si vážím.

Helena Procházková

Módní stylistka, helenap.cz

Lucie Machutová

Unikátní reference z 1,5 roční spolupráce s Luckou, zažranou mámou :). Prošla si se mnou individuální spoluprací i mastermindem, dále spolu pracujeme a chtěly jsme s vámi sdílet jak pohled na to – co si kdy vybrat, tak proč nás to spolu tak baví.

Kontaktní rodičovství, Zažraná máma, luciemachutova.cz

Vendula Pecková

Když Vendy vstupovala do programu, tak byl cíl jasný - lehkost a vyšší výdělky, úplná a maximální optimalizace businessu.

Jako žena, která chce měnit vzdělávání, ji čekaly ale velké změny. V polovině programu najednou všechno do sebe zapadlo. Vendy postupně změnila svoji cílovou skupinu a šla do věcí, které vlastně tušila, že chce, ale bez podpory to šlo těžko. Najednou podporuje školy, ředitele, publikuje hru a užila si první kampaň v lehkosti a hojnosti.

detibudoucnosti.cz

Jani Hejlová

Když jsme se s Janou poprvé viděly na callu, tak cítila, že se chce pohnout dál a potřebuje podporu. Věděla, že rozhodnutí investovat do sebe jí změní život, protože kdyby to neudělala, jen by si dokázala, že nevěří ničemu, co buduje.

Měsíc poté co vstoupila do programu už jí vesmír ukázal, že udělala správné rozhodnutí. Finance se začaly objevovat a Jana si tím dovolila možnost růstu a změny v souladu sama se sebou. Co se potom začalo dít bylo až neskutečné. Více ve videu.

Jani Hejlová - hlasová koučka

Jsem jak Alenka v říši divů. Koukám a pomaloučku se probouzím do své síly. Je až neuvěřitelné, jak se mi mění život pod rukama. Moje putování ve Světě podnikatelek začalo v červnu, kdy sem si koupila Mastermind: Vystřel svůj business do nebes od Poliny Ševčíkové. A tak jsem se ocitla v novém světě. Něco mi říkalo Kataríno, teď nebo nikdy, ale pak vzdej to a jdi raději fotit školky nebo rovnou na pracák. Ještě že jsem neposlechla, nevzdala to, nenašla jsem si dostatečnou výmluvu proč neinvestovat a program si odhodlaně koupila. Od té doby jsem poznala úžasné ženy, začala si budovat přátelství se ženami, které jsou na stejné vlně a společně nám to krásně plyne. Ta podpora žen a mentorek je nedocenitelná. Samotný svět podnikatelek je nabitý hodnotným obsahem. Videa jsou krásně zpracovaná a srozumitelná, Poli se nám věnuje až si říkám jak to ta holka děla, že je vždy tak vysmátá, klidná a srší nápady, podporou a k tomu toho tolik stíhá. To chci taky znát, jak se k takové lehkosti v podnikání dopracovat.

Upřesním, že jsem děsná puntičkářka narozená ve znamení panny v roce kohouta s neskutečnou sebekritikou a perfekcionismem. Takže jsem si vědoma, že to se mnou není lehké. Řekla jsem si: jdu do toho a zkusím pozorně naslouchat, jak se dělá business efektivně a s ohledem na sebe. Já na prvním místě, to byla výzva. Nechci se upracovat k smrti chci žít a tvořit.

Přešly 3 měsíce a mně svět podnikatelek nastartoval slibný projekt s názvem Svoboda ve vizuální identitě, který jsme společně s Jankou Jánovou a Poli na strategickém callu postavily.

A začaly se dít věci. Přehodnocení celého mindsetu, nalezení toho, co opravdu chci, nalezení cesty, jak to muže jít v souladu s moji duši. Svět podnikatelek mi dal šanci vystoupit na summitu, který Svět podnikatelek organizoval. Podpora a společné slavení úspěchu je nutností pro růst s lehkostí a v dobré náladě s ohledem na sebe. Příjmy se rapidně zvýšily, o mé služby je zájem a myslím, že ještě o mě uslyšíte 😉. To už trochu přeháním, ale já mám takovou radost z toho, co se mi teď děje a tolik vám toho, ženy milé, chci říct. Tak zase příště.
Ale nemůžu nevzpomenout, co mě ještě nesmírně uchvátilo, bylo fenomenální živé setkání na zámku se ženami, které jsou také součástí Světa podnikatelek. To předčilo má očekávání a já jsem nalezla sílu osobních setkání v kruhu žen, které jsou k sobě laskavé, moudré a vnímavé, ty vhledy, podněty a řešení, ta energie, která zalila celý zámek. To všechno se spojilo v jedno a nechalo pučet krásným nápadům. A vše bez pocitu námahy a dřiny… Je to svět v jakém si přeji žít i dál.

Katarína Brič

zenavobraze.cz

Anna Fink

Anna je úžasná webařka a kreativec tělem i duší. Když naše spolupráce začala, měla klienty, ale cítila, že jde pod cenu a zároveň nestíhá. Po těchto společných pár měsících se najednou mohla uvolnit, užívat si své podnikání, mít pevné a elegantní hranice a zároveň sledovat, jak se podnikání zvětšuje a ona přesně ví, kam směřuje.

webařka, annafink.cz

Kateřina Rubešová

Káťa je spirituální mentorkou pro ženy ve službách a naše společná cesta začala ve chvíli, kdy měla pocit, že to vůbec nedává. Ano, výzvy tam stále jsou, ale najednou tvoří kampaně a komunitu žen kolem sebe, se kterými miluje být.

Therapy of Soul, katerinarubesova.cz

Zuzana Link

Když jsme se viděly se Zuzkou poprvé, tak byla svým vlastním zaměstnancem a věděla, že to prostě chce jinak. Je máma, nemá kupu času a věděla, že pokud bude takhle pokračovat, tak je to cesta do pekel. Během naší společné cesty si užila svoji první kampaň a to jsme spolu vnímaly jako obrovský posun - začala vysílat, díky podpoře celé mastermind skupiny a zamilovala se do prodejů.

lektorka němčiny, zuzanalink.cz

Dříve jsem byla zahlcená – jako křeček v kolečku a nevěděla jsem, do čeho se pustit, teď mám jasný plán, spíše strategii a vím, kam jdu a proč a jaké kroky tam vedou.

Největším přínosem programu je pro mě možnost potkat se s různými odbornicemi na různá témata, která ve svém podnikání řeším.

Díky tomu mohu vše řešit najednou, komplexně a netříštit pozornost jinde. Dále se mi moc líbí možnost řešit jak mindset, tak i strategie, vždycky jsem věřila, že je důležité řešit tyto témata v podnikání společně, což se mi splnilo.

A v neposlední řadě mě moc baví skupinová energie a podpora, kterou v programu intenzivně vnímám.

Veronika Pačesová

Podpora pro šéfy neziskových organizací, veronikapacesova.cz

Do programu Female Gentle Leaders Mentorship jsem vstoupila na základě volání intuice. Táhlo mě to tam, ještě než začala celá kampaň.

Od začátku dělám hlavně pokroky v mindsetu a nastavení celého podnikání. Stihla jsem za tu dobu změnit srdcovou klientku i celý koncept podnikání. A teď vlastně začínám zase znovu a vůbec mi to nevadí. Když jsem dovolila následovat volání své duše najednou ve svém podnikání cítím lehkost a vím jaké kroky podniknout dál.

Díky podpoře Poli a celého dreamteamu a navíc mých kolegyň v programu, se přímo pod mými rukami dějí zázraky.

Jestli cítíte volání tak si určitě s Poli zavolejte. Vaše cesta bude plná dobrodružství a budete k tomu mít skvělé průvodce.

Hanka Toulavá

Šamanka pro podnikání, hankatoulava.cz

Václava Preussl-Kroneberg

Venda je mentorkou pěstování a růstu a sledovat, jak doslova rozkvétá během našeho společného času, i přes náročné transformace, byl pro mě nezapomenutelný zážitek. Vždy věděla a využívala podpory kouček a mentorek a sdílí s vámi také i to, jak se rozhodla pro naši spolupráci.

Permazahrada Kořenáč, permazahrada-korenac.cz

Lenka Chuchutová

Když jsme se poprvé viděly na callu, tak byla ve fázi velkých změn a před velkým krokem – tvorbou centra Maat, zaměřeného na celostní péči o ženy. Od chvíle, co jsme spolu začaly spolupracovat centrum roste a Lenka se chystá nejen do médií s tímhle megadůležitým tématem, ale hlavně si užívat života teď hned. Je mi velkou ctí, že ji mohu stát po boku a podporovat na její offline i online cestě.

Celostní péče o ženy, maatcentrum.cz

Lenka Chuchutová

Když jsme se poprvé viděly na callu, tak byla ve fázi velkých změn a před velkým krokem – tvorbou centra Maat, zaměřeného na celostní péči o ženy. Od chvíle, co jsme spolu začaly spolupracovat centrum roste a Lenka se chystá nejen do médií s tímhle megadůležitým tématem, ale hlavně si užívat života teď hned. Je mi velkou ctí, že ji mohu stát po boku a podporovat na její offline i online cestě.

Celostní péče o ženy, maatcentrum.cz

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest