Konec roku ve Světě podnikatelek

autor: | 29. 12. 2022 | Aktuality

I když je pro nás prosinec měsícem zpomalení, měsícem, kdy trávíme spoustu času se svými rodinami, tak se toho ve Světě událo hodně a hodně se toho na nový rok 2023 chystá!

Přibyly rovnou dva nové tréninky Akademie online podnikání v lehkosti.

Viditelnost na sítích

Věčná otázka každé podnikatelky – jak být vidět na sítích? Co všechno tato otázka obsahuje?

  • Co mám na ty sítě pořád sdílet?
  • A kde vůbec mám být? Kde mám sdílet? Kde mám být vídět?
  • V jaké formě a podobě má jít ven můj obsah?

V kontextu těchto 3 okruhů půjdeme do velké hloubky, ale přitom jasně a stručně.

Reklamy pro vaše podnikání

Jako bývala PPC specialistka na Google, Sklik a Facebook a zároveň CEO své vlastní firmy pro vás Poli připravila tento 3dílný trénink na téma reklam. Základy obsahové i vyhledávací síti, tedy Google reklamy, SKlik, FB a IG reklamy. Jejich hlavní rozdíly/výhody/nevýhody. Také se ale podíváme na to, na jakém principu vůbec reklamy závisí a od čeho se odvíjí jejich cena.  

Dalším tématem bude Cílení – Jak můžeme cílit na naše okruhy lidí a jak naopak můžeme najít ideální klienty? A nakonec best practises 🙂

Ve členské sekci na vás čeká trénink Jany Francové s názvem Jak si z podnikání udělat zábavu. V tréninku se dozvíte, jaké jsou tři zásadní kroky k úspěšnému podnikání a poznáte tři fáze podnikání, které objasní, proč se nám daří nebo nedaří a jak se dostat na Next Level.

Ve skupině to také krásně žilo – každý pátek se chlubíme a podporujeme se vzájemně v naších úspěších i malých krocích, které jsme udělaly pro sebe i svůj business. Proběhly dva společné brainstormingy a dva bleskové mentoringy s Poli, kde jste dostaly odpovědi na své otázky, které ve svém podnikání řešíte.

A to co probíhalo tiše, ale o to intenzivněji bylo plánování.

Už 10.ledna začíná 3denní energetický a strategický workshop Skoč dál než si dokážeš představit v roce 2023! Ve workshopu se podíváme na všechny důležité části vašeho podnikání a zrevidujeme si je.

Prozkoumáme vaše podnikání z energetického pohledu, ale zároveň i z pohledu cenotvorby, typu služeb a strategií prodeje, počínaje ideálním klientem a konče flow na sítích.

Vy máte tento trénink zdarma, stejně tak jako 3 vaše kamarádky u kterých cítíte, že je mindsetovy a strategicky upgrade může podpořit na jejich cestě 👭. Spolu jsme silnější, koho chcete podpořit?

Vy i vaše kamarádky – stačí požádat o přístup přímo do skupiny Skoč dál než si dokážeš představit. A Poli napište do messengeru jména kamarádek, které máme pustit jako vaše hosty ❤️. Bude to velký upgrade energetické práce – už žádné Vyšší já, jdeme přímo k Nejvyššímu a jedinému ZDROJI. Těšíme se!

A příští rok nás čekají nádherné příležitosti se setkat živě a hlavně díky setkávání obohacovat svůj život a posouvat své podnikání.

A Poli s Alenou Aikou Jindrovou stihly kromě vánočního cukroví péct ještě něco mnohem luxusnějšího!

Konference pro podnikatelky už má své datum a místo – 15. 4. 2023 v Praze! Napište si do svých nových kalendářů a diářů událost, na kterou už se teď můžete začít těšit.

Účast přislíbila inspirativní a skvělá Lucie Harnošová, networking povede nejlepší moderátorka a networkerka v ČR Gabriela Mrkvicová a další skvostná jména budeme postupně zveřejňovat.

Veřejné přihlašování je již spuštěno a do 10. 1. se můžete přidat za Early bird cenu!

A už teď si můžete do diáře zapsat také datum 18. 3. MAGICAL BUSINESS NIGHT (gurmansky plesovy večer ) v Praze.

A do té doby se setkáme živě také v Ostravě! Datum a místo zveřejníme již brzy!

Děkujeme za nádherný společný rok 2022. Jsme moc rády, že jsme mohly být u vašich krásných posunů, zážitků, sdílet s vámi dobré i to horší, potkávat se online i živě. Rok 2022 byl úžasný a my už se těď těšíme na vše, co nám přinese rok 2023.

Přejeme vám nádherné rozloučení s rokem končícím a do toho nového spoustu zdraví, lásky, štěstí a úspěchů nejen v podnikání, ale i v běžném životě. Ať vaše podnikání i váš život zkvétá, tak jak si přejete.

Těšíme se na setkávání v novém roce!

Poli a tým Světa podnikatelek

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This