Co nového chystáme

autor: | 2. 5. 2022 | Aktuality

Tvoříme novou homepage

Ve Světe děláme novou homepage, protože za poslední rok svět tak vyrostl, že už jsou na ní potřeba udělat změny. Máme nové magnety a nový trénink Ultimátní kampaňová příručka. Členky Světa už do ní mají přístup a nečlenky si ho budou moci koupit zvlášť za symbolickou cenu. Až tato možnost bude, dáme hned vědět.

Aplikace pro Svět podnikatelek

A mezitím se já začínám učit a zkoušet novou aplikaci pro Svět podnikatelek. Chtěla bych totiž celou naši platformu překlopit do aplikace. Postupně tam budeme přemisťovat všechny tréninky. Nyní máme obsah ve členské sekci, ve skupině aktivitu a ještě zoomová setkání. Ale u Světa bych chtěla, aby to bylo trochu jinak. Je roční a já moc chci, aby fungoval ještě více jako komunita. Nápad aplikace jsem měla v hlavě už dlouho, ale teď se naskytla úžasná příležitost a aplikaci začínáme tvořit.

Gentle leaders rozhovory

Ve spolupráci s Danielou Podolkovou chystám pro podcast Světa podnikatelek další rozhovory ze serie Gentle Leaders. Rozhovory s úžasnými leaderkami z různých oborů, kde s námi sdílí jejich cestu. Již si můžeš poslechnout rozhovor s Janou Jáčovou, majitelkou UOL účetnictví nebo byznys mentorkou Margeretou Křížovou.

Plán na další měsíce?

V příštích měsících se těším, že s vámi budu tvořit akademii on-line podnikání. Více ze zákulisí Světa a mého podnikání sdílím v mém tajném podcastu. Ještě ho neodebíráte? Přidejte se.

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This