Co se dělo v březnu?

autor: | 14. 4. 2023 | Aktuality

Poli Ševčíková

Březen byl měsíc přicházejícího jara a nové energie. A my jsme se na té vlně energie krásně svezly.

Co se ve Světě v březnu událo?

Byl to měsíc setkávání. Krásných, inspirujících, nabíjejících, slovy účastnic božích setkání. Potkaly jsme se na dvou mentorinzích s Poli a taky na dvou brainstorminzích.

A sešly jsme se na úžasném živém networkingu Světa podnikatelek v Ostravě. Zavedly jsme nový formát setkání. Bylo to nejen o propojování, které proběhlo díky speed networkingu ve dvojicích, ale také o prožitku a vzdělávání. Užily jsme si výborné jídlo, odpočinuly jsme si, poslechly jsme si přednášku Lucky Schwarz o tom, jak využít naši ženskou cykličnost v podnikání a také jsme si společně naši ženskou cykličnost protančily. Energie, která se tím probudila byla nepopsatelná. Po tanci následoval brainstorming a mentoring s Poli, kde jsme probíraly ta témata, která řešíme všechny a mohly jsme si tak uvědomit a opravdu ucítit, že nejsme na podnikání samy a že to, co prožíváme my, prožívají všechny podnikatelky. Už teď se těšíme na další živé setkání.

A pokud vás setkávání naživo láká, nenechte si ujít už zítra nádhernou velikou Konferenci pro podnikatelky, kterou pořádá Poli spolu s Aikou Jindrovou. Přednášky Poli a jejího muže Michala, Lucky Harnošové, Lilie Khousnoutdinova, Gabriely Mrkvicové, Kristýny Hrabalové, Martiny Růžičkové, koučovací koutek s Janou Jánovou a dalšími úžasnými koučkami, společný taneční workshop, který povede Lucka Schwarz, stánky rukodělek, módní přehlídku… je toho tolik, mrkněte samy.

V březnu proběhly tři rozhovory plné inspirace a aha momentů.

Diskuse na téma ženské podnikatelské komunity. K čemu je dobré být součástí komunity stejně motivovaných žen? Je to směr, který vás může v podnikání podpořit.

Vyžaduje čas a chuť poznávat jiné ženy, propojovat se s nimi, ale to co získáte je nedocenitelné. Často totiž nejde jen o “nějaké kontakty a možné nové klienty”, jde o mnohem víc – přátelství, spolupráce, růst.

Proto se na toto téma podívaly 3 ženy, které networking mají jako jeden z kamenů svých projektů. Ženy, které podporují ostatní podnikatele v propojování na svých akcích a zároveň se samy propojují a tvoří spolupráce pro svůj další růst. Poli Ševčíková, Aika Jindrová a Gabriela Mrkvicová. V tomto rozhovoru se dozvíte ještě více o tom, co vás čeká na konferenci.

Když jsme ponořeni do svého podnikání a makáme na tom, aby vše šlapalo, podnikání vydělávalo, tým fungoval, krizové situace se řešily, atd……tak často zapomínáme sami na sebe.

Přiznejme si to, podnikatelská cesta je jednou z nejnáročnějších a když k tomu přidáme ještě mateřství…..no tak si buď stavíme svůj sen nebo se řítíme do pekel.

Co nás povede k tomu prvnímu? Psychohygiena.

A proto jsme se na to podívaly hezky od podlahy s Petrou Chvátalovou, celostní psychiatričkou.

A v rozhovoru s Lenkou Stehnovou, která stojí za projektem Miluji focení a V hledáčku, jsme se podívaly na podnikatele v tvůrčích oborech. V těchto směrech je často velkou výzvou budovat profitabilní podnikání, protože vše stojí na schopnostech jedince, jindy tomu brání ceny v branži a další věci. Lenka pomáhá právě kreativcům najít si svoji cestu a uspět.

A celý březen se nesl v tématu Klub – tvá cesta k udržitelnému podnikání.

Svět podnikatelek dostal nové jméno Female Gentle Leaders klub. Jméno, které odráží to, co jsme – gentle leaders, ženy, které tvoří svůj život a podnikání přinášejí úžasné věci svému okolí.

A Klub – tvá cesta k udržitélnému podnikání je 5denní business a life-changing zážitek, který probíhal ještě minulý týden a záznamy jsou stále k dispozici.

Den 1 – Proč vůbec chtít Klub? – Výhody, nevýhody vedení klubu, co se k tomu vše vztahuje. Sdílení zkušeností z vedení 2 klubu v posledních 5 letech. Vize ve vizualiazaci – aneb je klub v mé realitě, abych ho začala tvořit? Jaký chce být?

Den 2 – Tvůj unikátní klub – Zkoumání ideální klientky a milníků, kterými ji náš klub může provést. Usazení tématu i názvu klubu.

Den 3 – Curriculum klubu a jeho stavba – Co klub může obsahovat. Jak a kdy budu vzdělávat, potřeby mě jako tvůrkyně a mé ideální klientky – jak je skloubit do ideální kombinace.

Den 4 – Cenotvorba a rytmy prodeje – Bude to evergreen nebo budou kohorty? Bude intimní nebo maxi? Bude mě to živit nebo to bude doplněk?

Den 5 – Prodejní strategie – od zážitku k prodeji, otevřeme témata kampaní i funnelů, aneb Ukázka funkční cesty k úspěšnému klubu.

Dny nadmíru akční a plné inspirace, informací, ale i mého vedení k tomu, abyste tvořily opravdu něco SVÉHO, JEDINEČNÉHO.

Rozhovor Poli a Luci, která je pravou rukou Poli. Lucka také vede brainstormingy v klubu Female Gentle Leaders. Okuste, jaké je to být v naší společné energii a i co vše prakticky znamená, vést velký klub.

A bleskový mentoring s Poli. Odpovědi na vaše předem položené otázky. Prožijte na vlastní kůži mentoring, přesně tak, jak probíhá v klubu Female Gentle Leaders. Zažijte klub v praxi.

Těšíme se na další setkávání v dubnu v našem Female Gentle leaders klubu.

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This