Červen v SP – Inspirace, posuny a plánování

autor: | 4. 7. 2023 | Aktuality

Poli Ševčíková

Inspirace, posuny, kampaně a plánování na prázdniny, takový byl červen ve Světě podnikatelek /Female Gentle Leaders Klubu. Co všechno se událo?

Byly jsme u několika úspěšných kampaní a máme velkou radost, když vidíme, jak se kurzy a kluby našich klientek plní úžasnými klienty.

Proběhly dva pravidelné mentoringy a dva brainstormingy, díky kterým jsme zažily spoustu inspirace, podpory a zase jsme prožily ten pocit, že nejsme na podnikání samy.

Na stránce Světa podnikatelek jsme zveřejnily podcast s Janou Fejtkovou, webovou čarodějkou, na téma Výstup z komfortní zóny. Vnímáme ho jako klíčový pro růst v podnikání. Je to ale také velký stresor. Jak se z toho upřímně a bez obalu nezbláznit. Obě vystupujeme z komfortní zóny pravidelně a stále si vylepšujeme strategie k tomu, aby v tom byla co největší lehkost a hlavně co nejméně tlaku. Pojďte se tedy inspirovat a sdílet i své techniky. Tento podcast si nenechte ujít. 

Proběhl tady silný rozhovor a sdílení z praxe s Alenou ElBakr, Terezkou Rothovou a mnou. Bavily jsme se o prodeji našich služeb a jak k tomu přistupujeme. Proč? Protože opravdu cokoliv je možné v byznyse a prodeji a jsme tu od toho, abychom vám tuto realitu nejen otevíraly, ale také i vašemu rozumu dopřávaly dobrou dávku důkazů . Zároveň jsme s vámi sdílely možnost naskočit do našeho NOVÉHO 12 MĚSÍČNÍHO PROGRAMU – Extraordinary power with A.P.T., naskočily úžasné ženy a my se neskutečně těšíme na jejich posuny. Program A.P.T. Inteligence life, který jsme spolu v červnu měly, kde každá z nás provázela ženy celý jeden týden tématem pro ni srdcovým, spustil obrovskou vlnu sdílení. Ženy, které se programu účastnily, přijaly výzvy, ve svých příspěvcích překračovaly své komfortní zóny a my jsme si spolu s nimi užívaly tu úžasnou jízdu. Velká nádhera a vděčnost.

Jsem také nadšená z pozvání na rozhovor, které jsem dostala od Tamary Kuchařové.rozhovoru pro portál Podnikáme srdcem jsem sdílela svůj příběh, jak jsem se dostala k podnikání, co všechno teď dělám, jak klientkám pomáhám a jak úžasné je být při tom, jak si klientky budují své podnikání v souladu se svým životem. Povídáme si o moji cestě k mé ideální klientce a k plnění snů. Rozhovor si můžete poslechnout tady.

Mám také velkou radost z rozhovoru, kde jsme s Martinou Magdalénou, průvodkyní vnitřní transformací, šly do hloubky a zároveň lehkosti v tématu strachu a podnikání ze srdce

Na instagramu bylo také živo. Během června tam přibyly tipy: Jak na prokrastinaci, O silném Proč, O únavě, u které neznáme důvod, o síle energergetické práce a mnoho dalších a také samozřejmě posty ze života Poli. Sledujete už náš instagram?

A u mě osobně? Událo se toho spoustu. Mám obrovskou radost, že jsem byla vybrána, jako Author for the upcoming Women Thrive Book Vol 2. Píšu svou kapitolu knihy a neskutečně si to užívám. Byla jsem také součástí nádherného obrovského mezinárodního eventu Unleashing the Power of Women´s Voices Event by Women Thrive. Bylo to prostě skvělé. Záznam si můžete poslechnout tady a mě najdete ve 33.minutě.

A kromě mé aktivity v globálu jsem také spolu s Jani Hejlovou, Helenou Procházkovou a Markétou David Tisou vytvořila program Elegantní lvice podnikání. Proběhne na podzim a bude pro úzkou skupinku žen. A vy už teď můžete vyplnit dotazník a domluvit si hovor na základě kterého zjistíme, jestli je program to pravé pro vás.

Byl to měsíc plný zážitků a teď už … prázdniny začínají!

Jaký byl váš červen? A co plánujete na prázdniny? Dejte nám vědět! 

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This