Kým mám být v době krize?

autor: | 7. 3. 2022 | Aktuality

Co dělat? Jak pracovat a žít s myšlenkou, že přece eticky by pro nás bylo nejlepší všechno zastavit a pomáhat? Je to přesně naopak. V době krize, která tady teď je, vnímám strašnou důležitost toho, že my si potřebujeme samy v sobě srovnat, kým máme být v době krize.

Je důležité, aby emoce jako strach a smutek námi prošly, ale abychom se pak vrátily do svého středu a řekly si: Co ode mě má rodina, moje tělo, má komunita potřebuje? A věřím, že vám přijde, že máme být to opěrnou stálou silou pro svou rodinu, komunitu, blízké i lidi na Ukrajině, abychom jim mohli pomoct.

A jak se vrátit do svého středu? Jak se vrátit k té emoci, kterou chceme ve svém životě prožívat a díky které můžeme pomáhat ostatním? K návratu sama k sobě skvěle pomáhá Kotva kvantové emoce.

Co je to? Když se nacítíme na to, co je naše kvantová emoce, tedy emoce, kterou chceme v životě a v podnikání prožívat a cítit, je pak potřeba si ji v sobě co nejvíce ukotvit. Jsou to činnosti a věci, které nám pomáhají tuto emoci co nejčastěji prožívat. Je to něco, co nám pomáhá usadit v sobě tuto emoci, kterou chceme v životě a v podnikání cítit. Je to energetická práce, kterou miluju, bez které to nejde. Nedílná součást mého byznysu a byznysu mých klientek.

Touto emocí může být například v dnešní době tolik potřebný klid nebo síla nebo radost. Každá ji máme jinou. Moje kvantová emoce je Užívání si. A co ji ve mně nejčastěji vyvolává? Je to plavání, chodím plavat skoro každý den a je to něco, co bych chtěla dělat dlouhodobě. Je to užívání si vody, která mě obklopuje, která mě omývá, dopřání si pobytu v páře po plavání, čtení v posteli, pobyt venku, jídlo venku, opalování se jako kočka na sluníčku.

Co to je u vás? Co je ta činnost, ty věci, které ve vás tyto silné krásné emoce vyvolávají? Chcete vědět více o zákulisí mého podnikání? Přihlaste se k odběru mého tajného podcastu.

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This