Srpnová jízda ve Female Gentle Leaders klubu

autor: | 12. 9. 2023 | Aktuality

Poli Ševčíková

Srpen byl sice měsíc prázdninový, ale u nás ve Světe už jsme se vezly na úžasné vlně podnikatelské energie.

Ve Female Gentle Leaders klubu proběhly tři úžasné mentoringy a dva networkingy s brainstormingem. Ženy sdílely své úspěchy a radosti v rámci našich pravidelných chlubích pátku a my jsme se tak mohly vzájemně podpořit a násobit naši radost z úspěchů svých i ostatních žen.

Viditelnost z hloubi duše

Unikátní zážitek, který začal v polovině měsíce a který rozzářil naše sítě. Také jste potkávaly tolik krásných příspěvků plných sdílení s hastagem #viditelnostzhloubiduse?

Pokud ano, zažily jste vlnu výzvy, kterou jsme rozproudily naše sítě během tohoto zážitku. Silná živá vysílání na téma jak být vidět v souladu sama se sebou a svou duší a zároveň strategicky a tak, aby nás viditelnost na sítích nevysilovala a přinášela nám klienty. 

Další dva týdny tohoto zažitku se pak nesly ve znamení networkingů. Nádherná propojení, spousta až neuvěřitelné inspirace, sdílení našich poslání a naší práce, vzájemná podpora.

A nyní nás čekají panelové diskuse: Podnikání, Spiritualita, Práce s tělem, Rodičovství, to jsou témata, o kterých bude diskutovat 20 žen – odbornic na tato témata. Nenechte si tyto diskuse ujít. Čekají nás každou středu v 19 hodin. 

Zítra na vás čeká zrovna panelová diskuze na téma: Najdi svůj vnitřní klid i v náročných situacích.  

Nic není víc, než umět se dostat z krize, než se umět uklidnit v náročné chvíli, než mít jasnou a klidnou mysl v oku hurikánu. Protože je lehké být v klidu a pohodě, když se nám nic neděje, ale co ve chvílích, kdy to není vše tak růžové?
Všichni jsme takové situace zažili a občas jsme se mohli cítit absolutně bezmocní a ztracení v otázce – jak z toho ven? Jak si pomoct? Jak se přestat bát? Jak zastavit hlavu? Jak najít to správné řešení?
A přesně na to se zítra podíváme v unikátní panelové diskusi, kam  jsem si k sobě přizvala expertky, podnikatelky z nejrůznějších oborů, které však spojuje Spirituální přístup k životu a podnikání.

Těšíme se na vás a pojďme si toto kouzelné vysílání užít společně na maximum.

Je nádherné, kolik úžasných žen naskočilo do Business inkubátoru Jsem Milionová žena v lehkosti. Už v září budeme s těmito ženami ladit jejich business podle jejich života, podle jejich těla, strategicky ve spojení s energetickou prací a přitom v napojení na naše srdce..

A pro ty, které nenaskočily a cítí, že potřebují individuální spolupráci jsem otevřela Kruh 5 žen. 5 žen, které si do kuhu vybírám. Program, který začne v říjnu a končit bude až dubnu. Cena je 90 000Kč a vy si volíte, jak ho budete platit. Volnost a zároveň zodpovědnost každé z vás. Pojďme respektovatrytmy v našem podnikání a v našem těle.

5 žen – 5 individuálních zoom setkání bez časového limitu – 5 celodenních setkání u mě v Hradci Králové.

Celý den si užijeme společně. Každé setkání si užijeme jinou luxusní večeři. Budeme slavit sebe a své podnikání. Po celou dobu máte i mou individuální podporu na messengeru + prostor na messengeru pro nás 5.

Na každém setkání si jedna z žen převezme žezlo a nechá nás zažít svou expertyzu.

Láká vás Kruh 5 žen? Napište mi na messenger. 

V září už jsem se stihla zúčastnit úžasného BODY MIND SPIRIT FESTIVAL 2023 (8. – 10.9. 2023) – 4.ročník „Žij radost, objevuj sebe, propoj se v harmonii“.

Zažívali jsme radost, festivalové nadšení, tanec, nespoutanou energii, ale také zklidnění a utišení se v hlubokém rozjímání a relaxaci. Festival není jen o zážitcích, je i o inspiraci, poznání a předávání zkušeností. Program byl opravdu bohatý a nabitý nádhernými zážitky. Jednou z přednášek byla i moje na téma: Návrat k tělu a samoléčebné techniky.

Těším se na setkání s některými z vás a na to, co spolu zažijeme v září.

Vaše Poli

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This