Srpnové novinky ve Světě

autor: | 24. 8. 2022 | Aktuality

I když jsou prázdniny, ve Světě nezahálíme a v srpnu jsou tady pro vás tyto novinky:

Nový trénink akademie online podnikání v lehkosti Prodej s lehkostí je nyní ve členské sekci Světa podnikatelek.

Základem pro prodej v lehkosti je najít v sobě lásku k prodeji. Ukážu vám, jak vnímám prodej já. Povíme si prakticky o obsahu a formě prodeje. Dostanete otázky, které vám pomohou zjistit, co vám brání prodávat z vašeho nejvyššího potenciálu, z toho, kde víte, že je to úžasné pro vašeho klienta. A práce s nimi vám pomůže to změnit.

Trénink Cesta za instinktem pro dokonalou cenotvorbu:

Jakou cenu dát svým službám?

To je otázka, kterou si pokládáme velice často.

A je na to milion návodů a přístupů – jak dojít k té správné ceně. Já bych s vámi ráda sdílela ten svůj – prakticko-energetický se zaměřením na 100% integritu se svým JÁ. Protože na konci dne je tohle to hlavní.

MÍT CENY A SLUŽBY, KTERÉ CHCEME PRODÁVAT.

MÍT CENY A SLUŽBY, KTERÝM 100% VĚŘÍME.

MÍT CENY A SLUŽBY, KTERÉ 100% SOUZNÍ S NAŠÍM ŽIVOTEM.

Protože žádná cena není špatně nebo 100% správně.

V tomto tréninku si zvědomíte své pocity, které souvisí s cenou, dáte si k tomu číselný podklad a zvědomíte si, jak tvoříte ceny a jaké jsou vaše priority.

Nyní najdete trénink ve členské sekci Světa.

Znáte své dary duše? A podnikáte v souladu s nimi?

Propojte svou duši s podnikáním. V tréninku Podnikání v souladu s dary duše vám Ani Lukšová názorně ukáže, jak podnikat v souladu s duší, aby vás vaše podnikání naplno vystihovalo a přinášelo vám radost a prosperitu.

Tento nový trénink najdete ve členské sekci Světa podnikatelek.

Co dalšího se děje?

tento čtvrtek ve 13 hodin proběhne živé vysílání s tvůrkyní Světa podnikatelek Stanislavou Otrubovou, alias Viktorií Tiw, blogerkou s kreativní duší na téma Blog jako naše vizitka.

Blogování už dávno není tím, co bývalo. Je to součást marketingu. Dnes se budují blogy za účelem propagace a zisku.

Jak ale psát blog, který čtenáři budou milovat. Co dělat, abych měla neustále o čem psát a jak správně recyklovat obsah? To vše a mnohem víc v rozhovoru, který můžete sledovat žive na YT a Facebooku Světa podnikatelek.

Ve skupině pro členky nás minulý týden v rámci tématického týdne Alena Hanušová provedla tématem Neodolatelná nabídka.

V týdnu nám ukázala, jaké to je mít takovou nabídku, u které si váš klient řekne „Hm, tak to už dlouho potřebuju! Přesně tohle chci! Kde to mám koupit?

Ve středu se můžete těšit na další brainstorming, kde se můžete na to, co řešíte zeptat ostatních podnikatelek a také ostatním pomoci s tím co řeší ony. Už jen pojmenování toho, co nám leží v hlavě je totiž úžasně obohacující. A příští čtvrtek proběhne zase pravidelný bleskový mentoring s Poli. Přijďte si pro odpovědi na své otázky.

Jaké byly vaše prázdniny? Co jste si v létě nejvíce užily?

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This