Autentické podnikání od A do Z

Stále si říkáš, jestli nejde podnikat jinak? Lze podnikat tak, aby tě to bavilo a tvoje podnikání odráželo tvoji osobnost? Jde to! A v tomto tréninku zjistíš, jak na to, abys podnikala autenticky a s lehkostí.

Trvání

38 min

Lekcí

5

Pro trénink zdarma se zaregistruj

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Stav
Nepřihlášen
Cena
Členství
Začít kurz

Pro koho je trénink vhodný a kdy je dobré si ho udělat

Trénink je vhodný pro ženy v jakékoliv fázi podnikání. Díky tomuto tréninku předejdeš chybám na začátku svého podnikání, které by tě stály roky dřiny. Trénink tě podpoří novým pohledem na vedení podnikání, inspiruje tě k větší lehkosti a radosti z tvé cesty. Pokud si stále říkáš, jestli nejde podnikat jinak, tak, aby tě to bavilo a tvé podnikání odráželo tvou osobnost, tak mi dovol tě ujistit, že to jde. A v tomto tréninku zjistíš jak na to, abys podnikala autenticky a s lehkostí.

Polina Ševčíková

Spojuji v sobě lehkost a radost z podnikání, kterou ukážu i tobě. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama. Starám se o to, abys dostala nádherné tréninky od úžasných talentovaných podnikatelek, které tě budou provázet celým programem. Já sama jsem důkazem, že všechno jde, když máme dost silné PROČ. Během posledních 7 let, jsem porodila dvě kouzelné děti, vybudovala Montessori školku, Marketingovou agenturu Žijeme online a stala se mentorkou podnikatelek. Mým hlavním cílem ve všech podnikáních bylo pomáhat ženám v růstu a Svět podnikatelek je vyústěním této mé lásky.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This