Jaký byl listopad ve Světě podnikatelek?

autor: | 2. 12. 2022 | Aktuality

Příroda se už sice ukládá k zimnímu spánku, ale my ve Světě jsme rozhodně nelenily.

Co se za poslední dobu událo a co pro vás chystáme?

V členské sekci Světa na vás čeká trénink Dany Zajíčkové s názvem Správné nastavení business managera krok za krokem, který vám ukáže, jak nastavit svůj reklamní účet.

Trénink na téma Viditelnost na sítích v rámci online podnikání v lehkosti bude nahrán v prosinci spolu s dalším tréninkem Mám boží skupinu. Dvoutýdenní nemoc Vikyho, malého syna Poli, bohužel tvorbu listopadového tréninku oddálila.

Na Facebooku a Youtube jsme byly také aktivní

Proběhly rovnou čtyři krásné rozhovory. O tom, jak se nezbláznit z neustálého vystupování z komfortní zóny si Poli povídala s Janou Fejtkovou, která tvoří, upravuje a propojuje weby s externími systémy a věnuje se také výkladu karet.

Prodej on-line kurzů je krásná kapitola sama o sobě. Je lepší natáčet videa do kurzu ještě předtím, než ho začnu prodávat nebo až skončí prodeje? Na toto téma Poli debatovala s Markétou David Tisou, která pomáhá on-line podnikatelkám s tvorbou jejich vysněných on-line kurzů.

V diskusi s psycholožkou Monikou Čuhelovou, která se věnuje hlavně práci s teenagery a jejich rodiči se s Poli podívaly do hloubky na kontext naší práce v kombinaci s našimi dětmi.

A ve čtvrté diskusi se Poli s Mirkou Papajikovou, lektorkou pohybu a osobního rozvoje skrze tělo, věnovaly tématu Kolo roku v podnikání a povídaly si nejen o tom, jak přírodní energie využít pro planování a naše podnikání.

V listopadu proběhl také nádherný offline networking Magical Business Night v Praze. Byla to krásná akce, během které jsme si vychutnávaly vzájemné setkání, úžasné jídlo, vzdělávaly jsme se, inspirovaly se a užívaly si krásné šaty, brandové focení, tanec a zábavu ve velkolepém stylu. Už teď se těšíme až se v novém roce setkáme v Ostravě!

Pokud byste i vy chtěly natočit takovýto rozhovor podobný těm, jaké proběhly v listopadu, ve kterém budeme sdílet své zkušenosti se Světem a zároveň debatovat na důležité téma, které zajímá vaši cílovou skupinu a zároveň spojuje vás a Poli, určitě nám dejte vědět.

Těšíme se na společně strávené předvánoční chvíle.

Polina Ševčíková

Polina Ševčíková

Business Architect & Mentor pro CEO's. Moji misí je pomáhat ženám v růstu. Mým cílem je, aby ses naučila prorazit v podnikání klidně od úplných začátků a hlavně na to nikdy nebyla sama.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest

Share This