Práce s energií, myslí a osobní rozvoj

květen

Kurz – tvá cesta k udržitelnému podnikání

Tento 5denní Business-changing zážitek vás provede cestou od nápadu na váš vlastní klub, po inspiraci na jeho prodeje.

Vlasta Lisková

Konstelace pro posun v podnikání i životě

Konstelace odhalují naše nitro a pomáhají podívat se na to, co nás v podnikání, životě či vztazích brzdí. Můžeme tu postavit živý model své situace, objevit, co nás skrytě ovlivňuje a posunout se dál.

Petra Valešová

Metoda The Work

Chybí vám nástroj pro svůj vlastní seberozvoj nebo pro práci s klientami? Cítíte se zaseklé v jakékoliv  oblasti vašeho života a chcete se posunout? V tomto tréninku vás naučím jednoduchou a efektivní metodu, jak pracovat se svými limitujícími myšlenkami.

Bonus

Cesta za instinktem pro dokonalou cenotvorbu

Jakou cenu dát svým službám? To je otázka, kterou si pokládáme velice často. A je na to milion návodů a přístupů - jak dojít k té správné ceně.

Červenec

Energetická práce a byznys v souladu s tvým voláním

V tomto tréninku navnímáme své tělo, zcitlivíme ho, abychom dokázaly vnímat, co nám dělá v našem životě a byznyse dobře a co ne.

Anna Lukšová

Podnikání v souladu s dary duše

Propoj svou duši s podnikáním. V tomto tréninku ti názorně ukážu, jak podnikat v souladu s duší, aby tě tvé podnikání naplno vystihovalo a přinášelo ti radost a prosperitu

Červen + Leden 2023

Skoč dál než si dokážeš představit

Skoč dál než si dokážeš představit je unikátní trénink, který je ideální si zopakovat kdykoliv ucítíte potřebu. Minimálně 2x za rok :). A čím je unikátní? Pojď a zjisti to.

Zuzana Tomčíková

Sebavedomie nielen v podnikaní

Zvládať chyby bez zrútenia, konštruktívne spracovať kritiku, pevne kráčať podnikateľským svetom s rovným chrbtom a priamym pohľadom? Je to možné. Ak je podnikateľkou žena so zdravým sebavedomím. Čo je za tým a ako sa takou ženou stať, nájdeš v tomto tréningu.

Pavlína Hollá

Sebahodnota ako základ podnikania

Do svojho podnikania vždy vnášame pocit vlastnej hodnoty a vlastné vnímanie sveta. Vďaka uvedomeniu hodnoty, ktorá stojí za tvojimi produktami a službami, ich dokážeš lepšie naceniť a sebavedomo prezentovať navonok.

Lucie Schwarz

Sebeláskové natáčení autentických videí pro vaše podnikání

Video je ten nejlepší způsob jak v on-line světě ukázat to, jaké jsme a sdílet naše poslání. Stále si říkáte, že video není to pravé pro vás? V tomto tréninku poznáte, že i vy můžete natáčet krásná a autentická videa.

Magdaléna Marie Bínová

Jak si v podnikání naklonit vesmír na svoji stranu?

5 základních kroků k vědomému tvoření reality. Abychom si tvořili to co chceme, je potřeba sladit tělo, mysl a podvědomí. Jinými slovy - zbavit se našich nefunkčních přesvědčení, a bloků, o kterých samy ani nevíme a vyladit je tak, aby naše vibrace vysílala do vesmíru jasnou zprávu o tom, co chceme.

Mája Bourková

Aktivuj svého vnitřního draka

Pátráš po možnostech, jak aktivovat vlastní zdroje energie, inspirace a podpory a stále to není ono? Probuď svého vnitřního draka.

Hanka Sobotová

5 živlů – 5 jedinečných zdrojů podpory tvé vnitřní síly, lehkosti a jasnosti v životě i podnikání

Máš pocit, že občas nemáš dost vnitřní síly, ozývají se strachy, klepe se tvé sebevědomí? A možná ti někdy přijde, že jsi na všechno sama? V tomhle tréninku ti společně se živly dáme prožít, jaké to je, mít podporu neustále u sebe.

Lucie Galle

7 jedinečných kroků, jak dosáhnout rychleji a efektivněji svých cílů a snů

Milé ženy, tenhle trénink je pro všechny z Vás, které se chtějí ve svém podnikání posunout dopředu rychleji a s menším úsilím. Díky jednoduché struktuře a propojení emocí s vašimi cíli a sny dokážete už za 3 měsíce velké změny, a to nejen ve vašem podnikání, ale i v osobním životě. Tenhle minikurz má velký přesah i do vašich osobních životů a uvědomíte si díky němu spoustu důležitých věci, na které už jste dávno možná zapomněly. Užijte si ho.

Lenka Lutonska
Lenka Lutonská | Svět podnikatelek

Limitless Receiver [EN]

Limitless Receiver - learn how to rewrite your financial destiny - charge what you are worth, open yourself to receive, multiply your ability to earn.

Jana Jánová
Jana Jánová | Svět podnikatelek

Jak vést úspěšný a efektivní koučovací rozhovor

Jsi začínající koučka, terapeutka, poradkyně či mentorka? Nebo o koučování teprve přemýšlíš? Líbí se ti forma koučovací konverzace? Chtěla by ses naučit její základy a pak třeba pokračovat dál? Doporučuji ti se přihlásit na tento trénink, kde tě provedu zákonitostmi efektivní koučovací konverzace.

Alessandra Lanzafame
Alessandra Lanzafame | Svět podnikatelek

Jak se stát magnetem na peníze i klienty aneb energetické principy úspěchu

V tomto mini-tréninku nalezneš ultimátní klíč k tvorbě tvé (podnikatelské) reality. Co z tebe musí vyzařovat, abys byla neodolatelná pro tvé klienty a zaplatili ti cokoliv, co si řekneš? Co ti stojí v cestě a proč ještě nevyděláváš miliony? To se dozvíš v těchto 3 nadupaných dnech!

Štěpánka Vernerová
Štěpánka Vernerová | Svět podnikatelek

Zhmotni si úspěšné podnikání

V tomto tréninku se naučíš vkládat záměry do businessu a podporovat jeho energetickou i hmotnou složku. Ať jsi úplný začátečník, pokročilá či expertka, vždy svým záměrem můžeš business nasměrovat k úspěchu a rozvoji.

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest