Práce s energií, myslí a osobní rozvoj

Vlasta Lisková

Konstelace pro posun v podnikání i životě

Konstelace odhalují naše nitro a pomáhají podívat se na to, co nás v podnikání, životě či vztazích brzdí. Můžeme tu postavit živý model své situace, objevit, co nás skrytě ovlivňuje a posunout se dál.

Petra Valešová

Metoda The Work

Chybí vám nástroj pro svůj vlastní seberozvoj nebo pro práci s klientami? Cítíte se zaseklé v jakékoliv  oblasti vašeho života a chcete se posunout? V tomto tréninku vás naučím jednoduchou a efektivní metodu, jak pracovat se svými limitujícími myšlenkami.

Bonus

Cesta za instinktem pro dokonalou cenotvorbu

Jakou cenu dát svým službám? To je otázka, kterou si pokládáme velice často. A je na to milion návodů a přístupů - jak dojít k té správné ceně.

Červenec

Energetická práce a byznys v souladu s tvým voláním

V tomto tréninku navnímáme své tělo, zcitlivíme ho, abychom dokázaly vnímat, co nám dělá v našem životě a byznyse dobře a co ne.

Anna Lukšová

Podnikání v souladu s dary duše

Propoj svou duši s podnikáním. V tomto tréninku ti názorně ukážu, jak podnikat v souladu s duší, aby tě tvé podnikání naplno vystihovalo a přinášelo ti radost a prosperitu

Radana Lazarová

Tvůrkyní svého podnikání

Pro ženy, které zkouší podnikat, ale mají pocit, že dokážou mnohem více. Cítí, že se zbytečně drží při zemi, neužívají naplno svůj potenciál, neví přesně, jak uchopit své podnikání tak, aby přinášelo lehkost, radost a hojnost místo stresu, strávených hodin u počítače a čekání na objednávky.

Červen

Skoč dál než si dokážeš představit

Skoč dál než si dokážeš představit je unikátní trénink, který je ideální si zopakovat kdykoliv ucítíte potřebu. Minimálně 2x za rok :). A čím je unikátní? Pojď a zjisti to.

Zuzana Tomčíková

Sebavedomie nielen v podnikaní

Zvládať chyby bez zrútenia, konštruktívne spracovať kritiku, pevne kráčať podnikateľským svetom s rovným chrbtom a priamym pohľadom? Je to možné. Ak je podnikateľkou žena so zdravým sebavedomím. Čo je za tým a ako sa takou ženou stať, nájdeš v tomto tréningu.

Pavlína Hollá

Sebahodnota ako základ podnikania

Do svojho podnikania vždy vnášame pocit vlastnej hodnoty a vlastné vnímanie sveta. Vďaka uvedomeniu hodnoty, ktorá stojí za tvojimi produktami a službami, ich dokážeš lepšie naceniť a sebavedomo prezentovať navonok.

Lucie Schwarz

Sebeláskové natáčení autentických videí pro vaše podnikání

Video je ten nejlepší způsob jak v on-line světě ukázat to, jaké jsme a sdílet naše poslání. Stále si říkáte, že video není to pravé pro vás? V tomto tréninku poznáte, že i vy můžete natáčet krásná a autentická videa.

Magdaléna Marie Bínová

Jak si v podnikání naklonit vesmír na svoji stranu?

5 základních kroků k vědomému tvoření reality. Abychom si tvořili to co chceme, je potřeba sladit tělo, mysl a podvědomí. Jinými slovy - zbavit se našich nefunkčních přesvědčení, a bloků, o kterých samy ani nevíme a vyladit je tak, aby naše vibrace vysílala do vesmíru jasnou zprávu o tom, co chceme.

Mája Bourková

Aktivuj svého vnitřního draka

Pátráš po možnostech, jak aktivovat vlastní zdroje energie, inspirace a podpory a stále to není ono? Probuď svého vnitřního draka.

Hanka Sobotová

5 živlů – 5 jedinečných zdrojů podpory tvé vnitřní síly, lehkosti a jasnosti v životě i podnikání

Máš pocit, že občas nemáš dost vnitřní síly, ozývají se strachy, klepe se tvé sebevědomí? A možná ti někdy přijde, že jsi na všechno sama? V tomhle tréninku ti společně se živly dáme prožít, jaké to je, mít podporu neustále u sebe.

Lucie Galle

7 jedinečných kroků, jak dosáhnout rychleji a efektivněji svých cílů a snů

Milé ženy, tenhle trénink je pro všechny z Vás, které se chtějí ve svém podnikání posunout dopředu rychleji a s menším úsilím. Díky jednoduché struktuře a propojení emocí s vašimi cíli a sny dokážete už za 3 měsíce velké změny, a to nejen ve vašem podnikání, ale i v osobním životě. Tenhle minikurz má velký přesah i do vašich osobních životů a uvědomíte si díky němu spoustu důležitých věci, na které už jste dávno možná zapomněly. Užijte si ho.

Lenka Lutonska
Lenka Lutonská | Svět podnikatelek

Limitless Receiver [EN]

Limitless Receiver - learn how to rewrite your financial destiny - charge what you are worth, open yourself to receive, multiply your ability to earn.

Jana Jánová
Jana Jánová | Svět podnikatelek

Jak vést úspěšný a efektivní koučovací rozhovor

Jsi začínající koučka, terapeutka, poradkyně či mentorka? Nebo o koučování teprve přemýšlíš? Líbí se ti forma koučovací konverzace? Chtěla by ses naučit její základy a pak třeba pokračovat dál? Doporučuji ti se přihlásit na tento trénink, kde tě provedu zákonitostmi efektivní koučovací konverzace.

Alessandra Lanzafame
Alessandra Lanzafame | Svět podnikatelek

Jak se stát magnetem na peníze i klienty aneb energetické principy úspěchu

V tomto mini-tréninku nalezneš ultimátní klíč k tvorbě tvé (podnikatelské) reality. Co z tebe musí vyzařovat, abys byla neodolatelná pro tvé klienty a zaplatili ti cokoliv, co si řekneš? Co ti stojí v cestě a proč ještě nevyděláváš miliony? To se dozvíš v těchto 3 nadupaných dnech!

Štěpánka Vernerová
Štěpánka Vernerová | Svět podnikatelek

Zhmotni si úspěšné podnikání

V tomto tréninku se naučíš vkládat záměry do businessu a podporovat jeho energetickou i hmotnou složku. Ať jsi úplný začátečník, pokročilá či expertka, vždy svým záměrem můžeš business nasměrovat k úspěchu a rozvoji.

cs_CZCzech

Pin It on Pinterest