Zdraví, krása, styl

Eva Procházková

Jak sedět u počítače bez bolesti zad + protažení

V tomto tréninku se naučíte, jak upravit pracovní místo tak, aby pracovalo pro vás, jaký je váš ideální sed, aktivujete si hluboký stabilizační systém páteře a naučíte se jednoduché protažení. Je vhodný pro ženy, které tráví část svého pracovního času u PC nebo u notebooku a chtějí se vyvarovat bolesti zad, šíje a hlavy.
Helena Procházková

Využití stylingu oblečení pro růst v podnikání

Na vzhledu záleží. Podívej se do své skříně - je a nebo není v souladu s tou nejlepší verzí tebe sama? Díky vhodného stylingu si můžeš mj. přitáhnout zajímavé klienty, více hojnosti do svého života a hlavně si dodat sebevědomí.
Eva Pecháčová

Jaké jednoduché, ale velmi efektivní úpravy můžeš udělat ve svém stravování a brzy uvidíš výsledky

Máte pocit, že váš životní styl není úplně nejzdravější? Nejste spokojené se svojí váhou a postavou, nebo nemáte dost energie? Tušíte, že děláte v jídle chyby, ale nevíte, kde začít?
Petra Dvořáková
Petra Dvořáková | Svět podnikatelek

Jak zůstat fyzicky a mentálně v pohodě během kampaně díky stravě a vědomému pohybu

Trénink využiješ ve chvíli, kdy máš pocit, že ti při práci dochází “šťáva” a taky trochu tušíš, že se během práce odbýváš a to poslední, co řešíš, je strava a pohyb. Ukážu ti, jak si právě stravou a pohybem můžeš zajistit, že ti “baterky” jen tak nedojdou.
Marie Helen
Marie Helen | Svět podnikatelek

Jak zefektivnit Tvé podnikání

V kurzu Tě naučím, jak vnitřní orgány přímo ovlivňují Tvé podnikání, a dám Ti snadné nástroje, jak sama sobě můžeš pomoct. Když jsou orgány v nerovnováze, má to přímý vliv na rychlost rozhodování, odvahu jít do nových věcí i soustředěnost.
cs_CZCzech

Pin It on Pinterest